Gönül Dostu Füsun Alkan İlk Kitabını Yayınladı

Tarih : 11 Kasım 2017, Cumartesi 14:13 Son Güncelleme : 11 Kasım 2017, Cumartesi 14:13
Gönül Dostu Füsun Alkan İlk Kitabını Yayınladı

“Gönül Dostu Füsun” programıyla 22 yıldır gönüllere taht kuran Türkiye’nin başarılı radyo programcısı Füsun Alkan, sesinden sonra şimdi de kalemiyle yüreklere dokunacak.

Kaynak : Medya Alemi Editör : Medya Alemi

Gönül Dostu Füsun” programıyla 22 yıldır gönüllere taht kuran Türkiye’nin başarılı radyo programcısı Füsun Alkan, sesinden sonra şimdi de kalemiyle yüreklere dokunacak.


Füsun Alkan’ın ilk kitabı “GÖNÜL DOSTUM” Eftalya Yayınları etiketiyle 12 Kasım Pazar günü 15:00’da TÜYAP 36. Uluslararası İstanbul Kitap Fuarı’nda kitapseverlerle buluşacak.
Tıpkı radyo programlarındaki gibi dinleyicisiyle içten, samimi, bazen kendi hayatından bazen onların anlattıklarından esinlenerek yazılan “Gönül Dostum”, içinde birçok duyguya rastlayabileceğiniz ve aynı zamanda kendinizi de bulabileceğiniz bir başucu kitabı niteliğinde arşivlerde yerini alacak.


“Gönül Dostum, adı gibi gerçek bir dost olup sizi kimi zaman duygulandıracak kimi zaman tebessüm ettirecek, kimi zaman da güç verecek.


Füsun Alkan Kimdir?
1 Aralık İstanbul doğumlu Füsun Alkan, liseden sonra ilk olarak 4 yıl Opera Şan eğitimi aldı. Aynı zamanda İ.Ü Çalışma Ekonomisi Endüstri İlişkilerinde de ön lisans yaptı. Ardından İ.T.Ü Devlet Konservatuarı Temel Bilimler bölümünü kazandı. Eğitimi devam ederken 1996 yılında radyo ile tanıştı. Çeşitli ulusal radyolarda program sunucusu, yapımcısı, müzik direktörü ve yayın yönetmenliği görevlerinde çalıştı. Türkiye’nin seçkin kurum ve kuruluşlarından sayısız ödül aldı. Halen TRT FM’de “Gönül Dostu Füsun” programını hazırlayıp sunan Füsun Alkan, aynı zamanda Turkuvaz radyolarının müzik ve yayın direktörlüğü görevine devam etmektedir.


Temmuz reyting sonuçları

‘İnsan bazen durup temize çekmeli kendini…
Heves edip hayal kırıklığına uğradığı şeyler için de teşekkür edebilmeli…
Önce kendi kalbinin kapısını çalmalı ve en iyisini istemeli...
Acele etmeden, telaş etmeden, sevmekten vazgeçmeden, göğsünün ortasındaki pencereyi açabilmeli…
Ne geleni ne gideni gönlünde öyle çok da büyütmemeli…
Son kez bakmalı geriye, neler neler yaşadım, kimler geldi kimler geçti diye…
Nerede eksik kaldım, kimlere çok geldim ben diye…
Yapın şimdi acı bir kahve.
Geçmişe son kez bakarken dürüst olun kendinize.
Kahve bahane olsun dertleşmemize.
Gelecek için hayırlı yollar dileyelim birbirimize.
Muhakkak sana iyi gelen bir şeyler bulacaksın bu kitabın içinde…
Yalnız olmadığını bil istedim.
Gönül Dostum hoş geldin...