Gönül Yazar'dan Şok Eden Açıklama!

Tarih : 07 Ekim 2019, Pazartesi 12:47 Son Güncelleme : 07 Ekim 2019, Pazartesi 12:47
Gönül Yazar'dan Şok Eden Açıklama!

Kanal D ekranlarında yayınlanan 2.Sayfa programına Gönül Yazar telefonla bağladı.

Kaynak : Medya Alemi Editör : Medya Alemi

Kanal D ekranlarında yayınlanan 2.Sayfa programına Gönül Yazar telefonla bağladı.Zerrin Özer’in evlilik yaptığı Murat Akıncı’nın 7 sene önce kendisine de yaklaşmak istediğini canlı yayında açıklayan Yazar; ‘Ben Zerrin için çok ağladım, benim atlattığım bir şey onun başına geldi.’ dedi.

7 sene önce oldu bu olay. O zaman bende akıllı telefonlardan yoktu. Bilgisayar kullanıyordum, bana mesaj attı. Ben fanım sandım. Numaramı verdim, konuşmaya başladık. Onlar çay içmek istedi benimle ben kabul etmedim. ‘Ortaköy’de bir cami var orada annemle beraber dua ediyoruz, sana da dua ediyoruz’ dedi. Ben de ‘Allah razı olsun’ dedim.

Sonra evimin yakınında bir cami var oraya gelmişler, ‘annem seni çok seviyor hayranın, çay içmeye gelelim’ dedi. ‘Çok güzel olur ama ben şu anda evden çıktım arabaya bindim’ dedim. Öyle başımdan attım. Bir süre sonra telefon çaldı açtım ‘kredi kartımı ödeyemedim nakittin var mı’ dedi. ‘Ben de kapı çalıyor açmak zorundayım’ deyip telefonu kapattım. Sonra bir mesaj geldi ‘demek ki sizde para istenince kapı çalınırmış’ yazıyordu. Ben de hiç umursamadım mesajı, sonra kontör istedi. Ona da yanıt vermedim.