Grinin 50 Ton'udan daha seksi olan 6 İnanılmaz Film

Tarih :07 Aralık 2017, Perşembe 01:35 Son Güncelleme :07 Aralık 2017, Perşembe 01:35 Kaynak :Medya Alemi Editör :Medya Alemi

Erkekler, bir bayanı bir randevu için davet ederken güzel bir film bulmanın ne kadar önemli olduğunu bilir. Özellikle bu randevu senin evinde olacaksa. Güzel bir sahne, doğru atmosferi ayarlayabilir ve o akşamı istediğiniz şekilde bitirebilirsiniz...

1

Blow-Up

Blow-Up

Bir mod Londra fotoğrafçısı, ıssız bir parkta gizemli bir güzellikte çektiği fotoğraflarda çok şüpheli bir şey buluyor. O bir cinayetin tanığı olduğuna ve hatta bir suçlu ve mağdurunu yakaladığına inanıyor.

2

9 1/2 Weeks

9 1/2 Weeks

Bu erotik dram 1986'da çekildi. Kim Basinger'i Elizabeth McGraw ve Mickey Rourke olarak John Gray olarak canlandırdı. Gizemli Gri SoHo sanat galerisi çalışanı Elizabeth McGraw ile yeni bir ilişkiye başlıyor.

3

Shakespeare in Love

Shakespeare in Love

Genç Shakespeare, fikirlerden ve nakit paradan daha kısa sürede, ideal kızı olan Viola ile tanışır. Shakespeare yakında kim olduğunu öğrenir. Bundan sonra romantik olaylar başlar. William'ın kalıcı 'Romeo ve Juliette'ine ilham kaynağı olur.

4

Body Heat

Body Heat

Bu gürültülü gerilim genç Kathleen Turner ve William Hurt'ı tutkulu bir olayla karşılıyor. Her ikiside daha sonra ne kadar ölümcül olacaklarını bilmiyorlar.

5

Caligula

Caligula

Tüm tarihi drama severler için mükemmel bir seçim. Roma'nın en rezil Sezar, Gaius Germanicus Caligula'nın şok edici, ancak tartışmasız trajik öyküsü. Film daha epik kılan bilgisayar grafikleri çağından önce çekildi.

6

The Cook, the Thief, His Wife and Her Lover

The Cook, the Thief, His Wife and Her Lover

Konusuyla ilginç ve sahneleriyle hayli cesur bir fransız filmi.