Gülben Ergen Sağlık Durumuyla İlgili Konuştu!

Tarih : 07 Ocak 2021, Perşembe 15:08 Son Güncelleme : 07 Ocak 2021, Perşembe 15:08
Gülben Ergen Sağlık Durumuyla İlgili Konuştu!

Geçtiğimiz haftalarda koronavirüse yakalandığı öğrenilen Gülben Ergen, sağlık durumuyla ilgili konuştu.

Kaynak : Medya Alemi Editör : Medya Alemi

Geçtiğimiz haftalarda koronavirüse yakalandığı öğrenilen Gülben Ergen, sağlık durumuyla ilgili konuştu. Koronavirüse yakalandığının duyulmamasından yana memnun olduğunu belirten Gülben Ergen, ”Tam klip için toplantı yapacaktık Metin Arolat ile. Netice gelince 12 gün erteledik. Metin Arolat da sırdaşlarımdan bir tanesidir. Beni hiç ele vermedi 12 gün.” dedi.

Yeni albümü ‘Seni Kırmışlar’ı kısa bir süre önce müzikseverlerle buluşturan ünlü şarkıcı, yeni albümünden ve sağlık durumundan bahsetti.

Konuk olduğu radyo programında konuşan Gülben Ergen ”Koronavirüse yakalandığımı öğrendiğimde hiç duyulmaması müthişti. O süreci kendi başıma atlattım çok şükür. Çocuklara ve yakın çalışanlarıma da test yaptırdık. Hepsi negatif çıktı. Şimdi çok iyiyim” dedi. Gülben Ergen, koronavirüse yakalanma sürecini şöyle anlattı;

”Benim kolay kolay bir yerim ağrımaz. Şiddetli ağrı şikayetleri sebebiyle test yaptırdım. Test sonucu için haber bekliyorum. Bir yandan da klip çekimi için Metin Arolat ile buluşacaktım. Klip ile ilgili içerik toplantısı yapacaktık. Netice gelince 12 gün erteledik. Metin Arolat da sırdaşlarımdan bir tanesidir. Beni hiç ele vermedi 12 gün.”

Öte yandan yeni albümü ‘Seni Kırmışlar’ hakkıda konuşan Gülben Ergen, satışların ve dinlemelerin çok iyi gittiğini, hem fiziksel hem de dijital ortamlarda en çok satan albüm olduğunu duyurdu.