Gündüz Şöför, Akşam Radyocu

Tarih : 10 Ekim 2017, Salı 19:58 Son Güncelleme : 10 Ekim 2017, Salı 19:58
Gündüz Şöför, Akşam Radyocu

İzmir Büyükşehir Belediyesi ESHOT Genel Müdürlüğü'nde otobüs şoförü olarak çalışan Onur Çetinkaya, mesai saatleri dışında radyoda yayıncılık yapıyor.

Kaynak : Medya Alemi Editör : Medya Alemi

İzmir Büyükşehir Belediyesi ESHOT Genel Müdürlüğü'nde otobüs şoförü olarak çalışan Onur Çetinkaya, mesai saatleri dışında radyoda yayıncılık yapıyor. Yıllar önce bir radyodan rica ettiği istek şarkının çalınmaması üzerine radyoculuğa başlayan Çetinkaya "İki işimi de çok seviyorum. Gündüzleri hem direksiyon sallıyor hem de hikayeleri dinliyorum. Akşamları da radyoda isimsiz hikayeler anlatarak dinleyicilerime ulaşıyorum" dedi.


AMATÖR RUHLA ÇALIŞIYOR
Radyoculuğa 1990 yıllarda kendi evinde yumurta kalıplarıyla ses yalıtımını yaptığı amatör radyoda başladığını anlatan Çetinkaya "Kendi radyomun yanı sıra birçok ulusal ve yerel radyoda görev aldım. Kurmuş olduğum Meçhul FM adlı radyo, Kral FM'de yapılan en iyi şiir ve hikaye anlatan radyo programı dalında 2. oldu" diye konuştu. Çetinkaya sadece radyo programı yapmadığını, engelli, yaşlı ve kimsesizler için ücretsiz etkinlikler de gerçekleştirdiğini sözlerine ekledi.