‘Güneşimi Kaybettim’ Remix’le Klüplere Giriyor!

Tarih : 07 Temmuz 2018, Cumartesi 06:13 Son Güncelleme : 07 Temmuz 2018, Cumartesi 06:13
‘Güneşimi Kaybettim’ Remix’le Klüplere Giriyor!

Geçtiğimiz aylarda GÜNEŞİMİ KAYBETTİM şarkı versiyonu ile büyük begeni toplayan ABDULLAH POLATÇI bu kez aynı şarkının remix versiyonuyla şaşırtmaya geliyor.

Kaynak : Medya Alemi Editör : Medya Alemi

Sözü Akın TUNA'ya müzigi Aydın SARMAN'a ait olan GÜNEŞİMİ KAYBETTİM'in remix düzenlemesi Abdullah ÖZDOGAN tarafından yapıldı.

Uzun yıllar müziğin içinde olan ve özellikle Halk müziği alanında başarılı çalışmalar yapan ABDULLAH POLATÇI bu şarkı ile her tarz müziği başarıyla yorumladıgını da ispatladı.

Sanatçı özellikle gençleri hedefleyen şarkının remix versiyonunun sosyal mecra ve dijital platformlarda da yükseleceğinden emin .

" Tüketimin hızına yetişemediğimiz müzik sektöründe dinlenebilir eserler üretmek ve yorumlamak neredeyse imkansız. Hem geleneksel olmak hem de günü yakalamak gibi bir derdi var artık müzik adamlarının. Biz işimizi en iyi şekilde yapmaya ve sunmaya devam edeceğiz. Güneşimi Kaybettim remix bu düşünceyle hazırlandı. Sürprizlerimiz devam edecek "

2645 Records etiketiyle tüm dijital platformlarda ve Türkiye geneli radyolarda yerini alan GÜNEŞİMİ KAYBETTİM sıcak yaz günlerinin sevilen aşk şarkıları arasında olmaya ve 2O18 yazına damga vurmaya hazırlanıyor.