Hadise Kıyafetlerine Ne Kadar Harcadı!

Tarih : 11 Şubat 2020, Salı 14:10 Son Güncelleme : 11 Şubat 2020, Salı 14:10
Hadise Kıyafetlerine Ne Kadar Harcadı!

İlginç tarzıyla ve enteresan kıyafetleriyle oldukça söz edilen Hadise'nin kıyafetlerine harcadığı para dudak uçuklattı.Hadise'nin 12 kıyafet için ödediği para 250 bin lirayı buldu.

Kaynak : Medya Alemi Editör : Medya Alemi

Giydiği çarpıcı ve lüks kıyafetleriyle sahnelerin en çok konuşulan isimleri arasında olan Hadise'nin, 9 Ocak'tan bu yana O Ses Türkiye yarışmasında ve verdiği konserlerde giydiği 12 farklı kıyafet için yaklaşık 250 bin lira ödediği ortaya çıktı.

Acun Ilıcalı'nın hazırlayıp sunduğu Tv 8'de yayınlanan O Ses Türkiye yarışması ve konserlerinde giymek için özellikle İtalyan ve Fransız markalarını tercih eden Hadise, şık görünebilmek için hatrı sayılır bir ücret ödedi.

Hadise, 22 Ocak'taki konserinde Beyonce'nin Adidas koleksiyonuna ait şort ve eteği giydi. 908 TL'lik kostüm, Açıkgöz'ün en ucuz sahne kostümüydü.

9 Ocak'ta baştan aşağıya giydiği Fendi kıyafetine toplam 36 bin TL harcayan popçu, dün ise Balmain markasıyla spor bir şıklık sergiledi.Kırmızı kıyafeti için de 12 bin TL harcayan popçunun, bir aylık harcaması da belli oldu.Hadise, 9 Ocak'tan bugüne kadar giydiği 12 ayrı kostüm için toplam 250 bin lira ödedi.