Hayranlarıyla Evlenen 10 Ünlü

Tarih :04 Eylül 2017, Pazartesi 00:16 Son Güncelleme :04 Eylül 2017, Pazartesi 00:16 Kaynak :Medya Alemi Editör :Medya Alemi

Aktörler, ilk bakışta sevgiyi de düşünür ve yaşarlar; ne kadar ünlü olursa olsun, sevgiyi alıp verebilen bir kalbe hâlâ sahip olurlar. Tuhaf gelse de oyuncuların hayranlarıyla evlenmesi nadir bir karşılaşılan bir durum değildir. Bununla birlikte, zoraki hayranlarından biriyle evlenen ve bu tarihten beri onlarla çok mutlu yaşayan birçok ünlü var! İşte Hayranları ile evlenen en ünlü 10 çift bir göz atın.

1

Nicolas Cage

Nicolas Cage

Nicolas Cage doğru kadını bulmuş fakat iki başarısız evlilikten sonra. LA restoran Kabuki'de ona hizmet eden Alice Kim'le tanıştı. İmzalı bir mektup istedi ve numarasını da yazdı! Aşk hikayesi başladı.

2

John Travolta

John Travolta

Kelly Preston, John Travolta ile evleneceğini söyledi, bir hayranı olarak dolaşan en büyük hikayelerden biridir !Bir model ve aktris olarak kendisi, onu takip etti ve film çekerken bir araya geldi ve sonunda 1991'de evlendi.

3

Matt Damon

Matt Damon

Stuck On You adlı filmini çekerken, Matt Damon hayatının kadını ile tanıştı. Luciana Barroso, bir Miami barmeniydi ve Damon'un imza kovalayan bir grub hayranından kaçmasına yardım etti.

4

Adam Sandler

Adam Sandler

Jackie Titone düşük profilli bir aktrist ama bu, o dönemin süper yıldızı Adam Sandler ile evlenmesine mani değildi. Tıpkı sıkı bir hayranın yaptığı gibi Sandler için Judaizm'e geçti ve 2000'de evlendi. Günümüzde iki güzel kızı var.

5

Anne Hathaway

Anne Hathaway

Hathaway'in uzun zamandır hayranıydı ve ortak arkadaşları tanıştırdı. Çok kısa bir sürede hızlı bir ilişki geliştirdiler ve ikisi 2012'de evlendi.

6

Jessica Alba

Jessica Alba

2004'te Fantastic Four için çekim yaparken Jessica Alba , filmin yapım asistanı olarak çalışan muhteşem kocasını buldu. Warren şüphesiz Jessica'ya ve onun çalışmalarına karşı her zaman onun hayranı olmuş.

7

Conan O'Brien

Conan O'Brien

Lisa Powell televizyon showun da Conan O Braien'i izlerken aşık oldular.ilk görüşte aşk buna derler. 2002 yılında evlendiler.

8

Kim Kardashian

Kim Kardashian

Kanye West ile Kim Kardashian'ın bir araya gelmesinden önce , Kanye zaten ona aşıktı. Sadık bir hayranın yaptığı gibi o da onu takip etti ve kovaladı. İkinci kocası Kris Humphries'den boşandıktan sonra 2014'te Kanye ile evlendi .

9

Patrick Dempsey

Patrick Dempsey

Patrick Dempsey'in yaptığı gibi,gelecekteki eşinizi bir kuaför salonunda bulmayı hayal edebiliyor musunuz? Jillian Fink bir stilistti ve müşteri olarak gelen Dempsey'le 1999 yılında tanıştılar ve aynı yıl evlendiler

10

Kelsey Grammer

Kelsey Grammer

Kayte Walsh, aktör Kelsey Grammer'in kalbini çaldığında bir uçuş görevlisi ve bir hayran kızdı .