Hülya Avşar Sahne Kıyafeti İle Dikkat Çekti!

Tarih : 17 Ocak 2022, Pazartesi 08:54 Son Güncelleme : 17 Ocak 2022, Pazartesi 08:54
Hülya Avşar Sahne Kıyafeti İle Dikkat Çekti!

Her dönem adından söz ettirmeyi başaran Avşar kızı, dün akşam sahne aldığı mekanda giydiği sahne kıyafeti ile dikkat çekti. Hülya'nın transparan elbisesi sosyal medyada gündem oldu. Son dönemde sanatçıların tercih ettikleri sahne kostümleri hakkında, "Sahneye külotla çıkmasınlar" yorumunda bulunan İzzet Yıldızhan'a, "Sahne şov yeri zaten, ben çok beğeniyorum. İsteyen çıkabilir." şeklinde yanıt veren Hülya Avşar bakın kendi sahnesinde nasıl bir elbise tercih etti.

Kaynak : Medya Alemi Editör : Medya Alemi
58 yaşındaki Hülya Avşar göğüs dekolteli transparan elbisesiyle kendine hayran bıraktı. "Sahne şov yeri" diyen 58'lik Hülya, önceki akşam sahne aldığı mekanda tercih ettiği sahne kostümü ile dikkat çekti.

BUNLAR SAÇMA SAPAN ŞEYLER

Geçtiğimiz haftalarda ''Gerekirse simit yenecek ama bu günler kolay atlatılacak'' şeklindeki ülkenin ekonomisi hakkında yaptığı yorumla gündem olan Hülya Avşar, meslektaşı İzzet Yıldızhan'ın ''Sahneye külotla çıkmasınlar'' şeklindeki sözleri karşısında "O zaman sosyal medyaya da televizyona bakmayacaklar.

Dünyadaki sanatçılara da bakmayacaklar. Aykırıysa o zaman bunlara bakmakta günah! Bunlar saçma sapan şeyler ya. Böyle bir şey olabilir mi? Herkes istediği gibi davranabilir. Ben buna cevap vermek bile istemiyorum. Sahne şov yeri zaten, ben çok beğeniyorum. İsteyen çıkabilir. Demokrasi var" demişti.

Avşar kızı adeta tartışmalara misilleme yapar gibi, önce gün sahne aldığı mekanda tercih ettiği kıyafet ile dikkat çekti. Avşar kızına sosyal medyadan destek yoğumu yağdı.
Ata Demirer

Ata Demirer