İçinde Bulunduğum Şartlar Dahilinde Çapkın Değilim!

Tarih : 09 Kasım 2019, Cumartesi 10:51 Son Güncelleme : 09 Kasım 2019, Cumartesi 10:51
İçinde Bulunduğum Şartlar Dahilinde Çapkın Değilim!

Ekranda göründükten kısa süre sonra adını jönler listesine yazdırdı. Yeteneği kadar fiziği de dikkat çekti ama o işin görüntü boyutuna takılmayanlardan: “Okul yıllarımdan beri hep ilgi gördüm. Ama hayata hiç bu açıdan yaklaşmadım. Hep içime odaklanmayı seçtim” diyor.

Kaynak : Medya Alemi Editör : Medya Alemi

Kendinizi en kısa nasıl anlatırsınız?

- Herkesin tanımladığı gibi sakin, kendi halinde, işinde gücünde... Bir şeyler başarmaya çalışan bir adam.

Genç yaşta hiç mi neşeli bir tarafınız yok?

- Var. Aslında soğukkanlı görünen ama tanıdıkça sıcak tarafı keşfedilen insanlardanım. Ama yeni tanıştığım insanlara karşı duvarlarım var.

Ne kırar bunu?

- Kalıplaşmış şeyler yaşamayı sevmiyorum. Sınırlarıma gerçekten tanıdığım kişileri dahil ediyorum. Neysen o ol, ben de o olayım.

Biraz zor bir adam mısınız?
- Öyle bir söylenti var...
Herkesin size temas etmek, yakın olmak istediği bir meslek yaptığınızı düşünürsek hiç yanlış bir iş seçtiğinizi düşündüğünüz olmuyor mu?
- Dediğin gibi çok insan seninle iletişime geçip hayatına dahil olmak istiyor. Siz de arasından seçerek hayatınıza kimin dokunacağına karar veriyorsunuz. Bu da kendinizi tanımanızı sağlıyor.
Yönlendirme olmazsa
zor bir dünya
Beş yıldır içinde bulunduğunuz oyunculuk dünyasını nasıl özetlersiniz?
- Kalabalık ve zor. Doğru yönlendirme olmazsa daha da zorlaşan bir dünya.
Neredeyse her gün yeni bir oyuncu çıkıyor. Nedir sizi farklı kılan?
- Farkımı anlatmayarak farkımı belli etmeye çalışıyorum.
Peki aldığınız başrollerle hayatınızda neler değişti?
- Kendim dışında birçok şey değişti. Popülarite artıyor. Hayatınız kısıtlanıyor. Gittiğiniz yerleri bile sektörün trendleri belirlemeye başlıyor. Hobilerinizi, standartlarınızı biraz değiştirmek zorunda kalıyorsunuz.
Peki bu ışıltılı dünya size ne ifade ediyor?
- Benim için bir anlamı yok. Çok tanınmak, sevgi ya da nefret, bunlar sadece yaptığım işten dolayı. Gördüğünüz ilgi tabii ki hoşunuza gidiyor. Ama bunun dışında şöhreti anlamlandırmıyorum. Spor arabalara binmek, yat sahibi olmak, köşklerde oturmak gibi hayallerim hiç olmadı. Her şeyi minimal ve paylaşımcı yaşamayı seviyorum.
Sosyal medya bana
tuzak gibi geliyor
Kadınların bu size bayılma hali yeni bir şey mi?
- Okul yıllarımdan beri hep ilgi gördüm. Ama ben hayata hiç bu açıdan yaklaşmadım. “Beğenilen biriyim” gibi şeyleri bir zırh olarak görmek yerine hep içime odaklanmayı seçtim.
Sosyal medyada “Yüz hatların mükemmel” diyen de size ilanı aşk edenler de var. Bunlar ne hissettiriyor?
- Okumamaya çalışıyorum. Sosyal medya bana biraz tuzak gibi geliyor. Oradaki övgülere de yergilere de inanmıyorum.
Neden?
- Mesela dizide canlandırdığınız karakterden dolayı sizi sevmiyorlar, o kötüyse sizin de kötü olduğunuzu sanıyorlar, düşmanca ve kinle yorumlar yazıyorlar. E övgülerin de aynı şekilde beni seven, desteklemek isteyen insanlar tarafından yazıldığını düşünüyorum. Benim kendimi değerlendirdiğim yer, tanıdığım, güvendiğim insanların yorumları.