İclal Aydın Herkesten Gizli Boşanmış!

Tarih : 12 Temmuz 2019, Cuma 10:56 Son Güncelleme : 12 Temmuz 2019, Cuma 10:56
İclal Aydın Herkesten Gizli Boşanmış!

Fox TV ekranlarında final yapan 'O Hayat Benim' dizisinin setinde tanışıp evlenen ve 4 yıldır evliliklerini sürdüren İclal Aydın ile Efe Kubilay çiftinin, Nisan ayında boşandıkları ortaya çıktı.

Kaynak : Medya Alemi Editör : Medya Alemi

Görüntü yönetmeni Efe Kubilay ile oyuncu İclal Aydın'ın evliliğinden kötü haber geldi.

2015’in Haziran ayında evlenen çiftin, 3 ay önce İzmir'de boşandığı ortaya çıktı. Ancak ikilinin, evliliklerini sessiz sedasız bitirmesine rağmen dostça görüştükleri söyleniyor.

2002 yılında ilk evliliğini gerçekleştiren İclal Aydın, Kemal Başbuğ ile 2005 yılında boşanmış ve Lal isminde bir kız dünyaya getirmişti. 2006 yılında Tuna Kiremitçi ile olan evliliği ise, bir yıl sürmüştü. İclal Aydın, 2005 yılında hayatını birleştirdiği Efe Kubilay ile de geçtiğimiz aylarda boşanmış.

Anlaşmalı boşandılar: Urla Aile Mahkemesi’nde görülen duruşmayla anlaşmalı olarak ayrılan çiftin, birbirlerinden maddi ya da manevi hiçbir talepte bulunmadığı da öğrenildi.

Yeni imajı çok konuşulmuştu: İclal Aydın, geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabından paylaştığı bu fotoğrafla gündeme gelmiş ve takipçilerinden olumsuz yorumlar almıştı. Ancak bir kısım ise İclal Aydın'ın her haliyle güzel olduğunu dile getirmişti.

İclal Aydın kimdir?:

 Aydın, 14 Eylül 1971 tarihinde Nevşehir’de doğmuştur. Çerkes kökenli bir anne ile Elazığ’lı Kürt bir babadan dünyaya gelen İclal Aydın, annesiyle babası boşanınca Ankara'ya geldi.

Liseyi Ankara'da Yenimahalle Mustafa Kemal Lisesi'nde okudu. Ortaokul ve lise yıllarını yazarak ve tiyatro çalışmaları yaparak Ankara'da geçirdi.

1989 yılında Ankara Üniversitesi Dil Tarih Coğrafya Fakültesi Tiyatro Bölümü'nü kazanıp üniversite eğitimine başladı ancak 2. sınıfta okulu bırakıp Berlin'e yerleşti.

1996 yılında tiyatroyu bırakarak Berlin’den Türkiye'ye döndü ve 1997 yılından itibaren televizyon projelerinde yapımcı-sunucu ve oyuncu olarak çalışmaya başladı.

1997 yılında Ayna grubunun “Ölünce Sevemezsem Seni” klibinde rol aldı. HBB'de gündüz kuşağında, "2'den 4'e" adında kadınlara yönelik bir program sundu.

1998-2000 yılları arasında da Radyo D, Radyo Cumhuriyet, Radyo Kent, BRT FM'de program yaptı. 1999'da Hayat Güzeldir programıyla BRT'ye geçti. Hayat Güzeldir programı için yazdığı günlükleri ve metinleri bir araya getirerek ilk kitabını oluşturdu.

2001-2013 yılları arasında önce Sabah, sonra Vatan gazetesinde söyleşiler ve günlük köşe yazıları yazdı. 2006 yılında Star TV'de yayınlanan "İki Aile" dizisinde rolünü Emre Kınay ile birlikte oynamıştır.

2012 yılında “Aşkın Halleri” adlı bir dizide Metin Akpınar, İpek Tuzcuoğlu ve Güven Kıraç ile başrolde oynadı. 2014 yılında “O Hayat Benim” adlı dizide Hasret karakterini canlandırdı.