İlknur Soydaş : Karabiberim İle Anılmak Sıktı!

Tarih : 11 Mayıs 2022, Çarşamba 10:02 Son Güncelleme : 11 Mayıs 2022, Çarşamba 10:02
İlknur Soydaş : Karabiberim İle Anılmak Sıktı!

90'lı yıllarda Serdar Ortaç'ın 'Karabiberim' şarkısının klibinde oynayan ve zeytin sahnesiyle adından söz ettiren model İlknur Soydaş, önceki gün bir AVM'de görüntülendi. Ayaküstü gazetecilerin sorularını yanıtlayan ünlü isim, rol aldığı kliple ilgili dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

Kaynak : Medya Alemi Editör : Medya Alemi
1997'de Serdar Ortaç'ın 'Karabiberim' şarkısının klibinde oynayan ve popçunun, göbeğinden zeytin yediği sahne yıllarca konuşulan İlknur Soydaş, iş insanı Cem Pole ile evlendikten sonra gözlerden uzak bir yaşam sürmeye başladı.

Geçtiğimiz yaz Nişantaşı'nda görüntülenen Soydaş, muhabirlerle konuşarak oyunculuğu bırakmadığını söylemişti. Ünlü isim, "İyi bir proje olursa neden olmasın. Set ortamını çok özledim" demiş; kendisinin 'Karabiberim' olarak lanse edilmesinden dolayı ise isyan etmişti.

RESMEN ÜZERİME YAPIŞTI

Oyuncu, "Karabiberim'le var olmadım. Birçok dizi ve sinema projelerinde oynadım. Ama sürekli 'Karabiberim' ile gündeme getiriyorlar. Resmen üzerime yapıştı. Yanlış anlaşılmasın, 'Karabiberim' klibinde oynadığım için rahatsız değilim ama bir gerçek var, bir çok projede yer aldım" diyerek rahatsızlığını dile getirmişti.

KLİPTEN PARA ALMADIM

22 yıl önce 'Karabiberim' klibiyle tanınan manken İlknur Soydaş, konuk olduğu 2. Sayfa programında da açıklamalarda bulunmuştu.

Serdar Ortaç'ı çok sevdiğini söyleyen ünlü isim, "Bodrum'da Serdar'ın eşiyle tanıştım. Ben Serdar'ı çok severim. 'Karabiber' klibinden para almadım. Sonra iki klibinde daha oynadım, onlardan para aldım" demişti.

BİRÇOK DİZİ VE FİLMDE ROL  ALDIM

45 yaşındaki İlknur Soydaş, son olarak geçtiğimiz gün Nişantaşı City's AVM'de objektiflere takıldı. Basın mensuplarıyla konuşan ve birçok dizi ve sinema filminde oynayan Soydaş; ekranlara gelmek için hazırlandığını, yeni teklifler aldığını fakat iyi senaryo seçmeye odaklandığını söyledi.

Serdar Ortaç'ın klibinde oynamaktan dolayı mutlu olduğunu yeniden Serdar Ortaç'ın istemesi dahilinde yeni kliplerinde de oynayabileceğini söyleyen oyuncu, şu açıklamayı yaptı:

Klip bana uğurlu geldi, fakat sürekli 'Karabiberim' ile anılmak beni biraz sıktı. Klip sonrası birçok dizi ve filmde rol aldım, fakat karabiber olarak kalmak hoşuma gitmedi.

YILLARA MEYDAN OKUYAN GÖRÜNTÜSÜYLE DİKKAT ÇEKTİ

Kendisine en çok kötü karakter oyunculuğunu yakıştığına inandığını söyleyen Soydaş, "Bir korku filminde psikopat bir kadını bile oynayabilirim, bana her rol yakışıyor" ifadelerini kullandı.

Eşi ile bayram tatilini Paris'te geçirdiklerini söyleyen ünlü isim, "Serdar Ortaç ile denk geldiğimiz davetlerde sürekli konuşur ve muhabbet ederiz, yeni bir klip çekerse yine oynarım" diye konuştu.

SETLERE DÖNME KARARI ALDIM

Öte yandan en son 'Cam Kırıklıkları' dizisinde rol alan İlknur Soydaş, daha önce "Yaklaşık 10 yıldır setlerden uzak kaldım. Bu yıl setlere dönme kararı aldım. Dizi olmaz ama sinemadan gelen teklif olursa kabul edeceğim. Diziler çok uzun soluklu olduğu için o kadar vakit ayıramam" demişti.Ata Demirer