Jennifer Lopez, Bir Film Görüşmesinde Yönetmenin Tacizine Uğradığını İtiraf Etti!

Tarih : 16 Kasım 2019, Cumartesi 14:37 Son Güncelleme : 16 Kasım 2019, Cumartesi 14:37
Jennifer Lopez, Bir Film Görüşmesinde Yönetmenin Tacizine Uğradığını İtiraf Etti!

Her geçen gün yenisinin eklendiği taciz skandallarının ardından bir itiraf da yıldız şarkıcı Jennifer Lopez'den geldi. Lopez, yıllar önce film için görüşmeye gittiğinde yönetmenin kendisinden göğüslerini göstermesini istediğini söyledi.

Kaynak : Medya Alemi Editör : Medya Alemi

Yıllara meydan okuyan güzelliği ile baş döndüren Latin şarkıcı Jennifer Lopez de taciz mağduru olduğunu itiraf etti. Şarkıcılığının yanında Hollywood'ta da hatrı sayılır bir yeri olan 50 yaşındaki yıldız, eğlence endüstrisinin nabzını tutan haftalık dergi ve internet sitesi olan The Hollywood Reporter'a samimi açıklamalarda bulundu. Verdiği röportajda, bir çok hemcinsi gibi kendisinin de taciz mağduru olduğunu dile getirdi.

"GÖĞÜSLERİNİ GÖSTER"

Jennifer Lopez, başına seneler önce gelen hala hatırladıkça rahatsızlık duyduğu cinsel tacizi anlattı, "Bir film görüşmesi için bir yönetmenle buluşmuştum. Üzerimdekini çıkarmamı istedi. 'Göğüslerini göster!' dedi. Odada kostüm tasarımcısı bir kadın da vardı. Cevabım 'Hayır' oldu. Ona, 'Sana bir şeyler göstermek zorunda değilim. Sette görürsün' demiştim" şeklinde konuştu. Yaşadığı olay sonrası çok paniklediğini dile getiren güzel oyuncu o günleri hiç unutmayacağını dile getirdi.