Jess Molho Yıllar Sonra Açıkladı!

Tarih : 27 Şubat 2019, Çarşamba 09:31 Son Güncelleme : 27 Şubat 2019, Çarşamba 09:31
Jess Molho Yıllar Sonra Açıkladı!

Kanal D ekranlarında yayınlanan 2.Sayfa programına sunucu-oyuncu Jess Molho konuk oldu. 2011 yılında hayatını kaybeden Defne Joy Foster ile Sihirli Annem’de rol alan Molho, duygularını canlı yayından anlattı.

Kaynak : Medya Alemi Editör : Medya Alemi

Defne askerlik arkadaşı gibi bir şeydi benim için. Ben her zaman öyle söylerim. Onu yakından tanıyanlar bunu söylerler. Muhteşem bir insandı. Deli dolu, vicdanlı, naif bir insandı ve iyi partnerdi. Benim için çok özel bir insandı. 

Bazen ikili iş teklifi geliyor ‘kimle yapmak istersin’ dediklerinde ben ‘Def..’ deyip kalıyorum. O kadar iyi anlaşırdık. Çok acı 5 Şubat’tı…

Kötü haberi aldığımda sabah programı yapıyordum. Arkadaşım aradı ‘Defne vefat etti’ dedi. Ben de ‘şaka mı yapıyorsun’ dedim. Yayına 5 dakika falan var. ‘şaka yapıyorsun dimi’ diye tekrar sordum. ‘Sabahın köründe neden şaka yapayım, alt bant geçiyoruz ciddi bir haber ve onaylandı’ dedi. Ben acı haberi böyle aldım maalesef.

Ailece görüştüğüm bir insandı. Çok seviyorum onu. Defne normal tepkisi tam kontrast olarak yansıtan birisiydi. Mesela birini çok sevdiği zaman onunla oynardı.

Ben ilk sete geldiğimde 39. bölümde, hiç unutmuyorum bir kafeterya vardı, gidip geliyor benimle ‘Yavuz sen mi olacaksın’ diye uğraşıyordu. Ben de kendi kendime ‘bu kızın beni tanıyor olması lazım aynı dönemlerde VJ’lik yaptık. Bir şekilde birbirimizi tanıyoruz. ‘Neden uğraşıyor benimle’ diye düşündüm. Sonra çok iyi anlaştık, Defne sevdiklerine takılırmış...

Defne ile bir sabah programına katılmıştık. İki kişi sunuyordu o kadar eğlendik ki insanlar bizim programımız zannettiler.