Kadınların Erkeklerden Yatakta Daha Sık Yapmasını İstediği 5 Şey!

Tarih : 09 Şubat 2022, Çarşamba 14:53 Son Güncelleme : 09 Şubat 2022, Çarşamba 14:53
Kadınların Erkeklerden Yatakta Daha Sık Yapmasını İstediği 5 Şey!

Kadınlar yatakta ne ister? Bu, partnerinizin zevkini artırmak istediğinizi gösterdiği için sorulması gereken önemli bir sorudur. Aynı zamanda, bazılarının yatak odasında istediğini istemeden gönüllü olarak vermesinin her zaman doğal olarak gelmediği gerçeğini de kabul ediyor.

Kaynak : Medya Alemi Editör : Medya Alemi
Kadınlar yatakta ne ister? Bu, partnerinizin zevkini artırmak istediğinizi gösterdiği için sorulması gereken önemli bir sorudur. Aynı zamanda, bazılarının yatak odasında istediğini istemeden gönüllü olarak vermesinin her zaman doğal olarak gelmediği gerçeğini de kabul ediyor. Doğru, bazen kadınlar yatakta tam olarak nelerden hoşlandıklarını size söyleyeceklerdir , ancak diğerleri ihtiyaçlarını ifade etmekte zorlanırlar, bu da kadınların seks istediği fikrini veya tüm o-o-şeyi-seni-yapmama izin verme fikrini genelleştirebilir. aşk alışverişi biraz daha zor. Sosyal senaryoların yatak odasındaki cinsiyet rolleri hakkında söylediklerini göz önünde bulundurursak, bazı yönlerden bu, doğal değilse de en azından normaldir . Erişilebilir cinsel anlatılar söz konusu olduğunda erkekler geleneksel olarak başı çeker (oh, merhaba, porno). Ancak bu, yataktaki bir kadının sekste ne istediği konusunda güçlü fikirleri olduğu gerçeğini değiştirmez - ve bu şeyler her zaman eşininkiyle uyumlu değildir. Akıl okumanın yokluğunda, yatak odasında kadınları memnun etmek için erkeklerin yapabileceği bazı evrensel şeyler vardır. İletişimi geliştirmek , doğru tempoyu bulmak ve seks oyuncaklarını kullanmaktan daha iyisini yapabileceğiniz birçok alan var. Peki bir kadına yapılacak en zevkli şeyler nelerdir? Seks uzmanlarına göre kadınların yatakta istediği beş şey var.

1. Neleri Sevdikleri Hakkında Konuşun ve İleriyi Planlayın
Yatak odasındaki basit bir iletişim eksikliği büyük sorunlara dönüşebilir. Seks büyük ölçüde fiziksel bir deneyim olabilir, ancak genellikle gözden kaçan önemli bir sözlü bileşen vardır. Aslında oturup partnerinizle nelerden hoşlandığı, nelerden hoşlanmadığı ve neleri merak edebilecekleri hakkında konuşmak dönüştürücü bir deneyim olabilir. Tabii ki, bu topu yuvarlamanın her zaman kolay olmadığını biliyoruz , bu yüzden başlamadan önce bir şişe şarap açabilir veya yasal esrardan birkaç jeton alabilir. Nasıl yaparsanız yapın, önemli olan çaba, niyet ve memnun etme arzusu göstermesidir. "Cinsiyeti bir öncelik haline getirmek önemli"Dr. Chris Donaghue , seks terapisti ve Rebel Love kitabının yazarı daha önce Fatherly'ye anlatmıştı . “Üzerinde çalışmak istediğiniz şeyi açıkça ifade etmek önemlidir.”

2. Penisinizi Unutun 
Bir kadına yatakta yapılacak en zevkli şeylerden biri, en azından bir süreliğine penisini unutmak olabilir. Araştırmalar cömertliğin evlilik üzerinde olumlu bir etkisi olduğunu göstermiştir. Uzun süreli bir ilişki bağlamında küçük jestler uzun bir yol kat edebilir ve bu kesinlikle yatak odası için de geçerlidir. Basitçe söylemek gerekirse, yatak odasında biraz özveri, seks isteyen kadınlar için büyük bir tahrik olabilir. Ayrıca, araştırmalar , seks dışında  çeşitli aktiviteler içerdiğinde kadınların orgazm olma olasılığının çok daha yüksek olduğunu gösteriyor.vajinal ilişki. Ne istediğine dikkat edin ve onu memnun etmek için çaba gösterin. Dijital uyarım (sadece tırnakları kısa), oral seks ve diğer cinsel oyunların ona orgazm sağlama olasılığı, seksten çok daha fazladır.

3. Çeşitliliği Kucaklayın
Monotonluğun, seksle ilişkilendirilmesi korkunç bir şeydir. Aslında, çoğu zaman insanların onları bir  meseleye sürüklediğini söyledikleri şey olmuştur . "  Uzun süreli evliliklerde veya uzun süreli ortaklıklarda olan insanlar bazen eşleri hakkında biraz daha az meraklı olabilirler. Maceracı olmayı bırakabilirler ya da erotik yaşamlarında büyümeyi bırakabilirler”, Dr. Tammy Nelson , seks terapisti ve daha önce Fatherly'e söylediğimiz When You're the One Who Cheats Cheats kitabının yazarı . Neyse ki, bu tuzağa düşmekten kaçınmanın birçok yolu var. Rol yapma , oldukça popüler bir yatak odası oyunudur. kirli konuşmak başka biridir.  Pozisyonları karıştırmak, seks yaptığınız yerler bile, azalan yatak odası alevlerini yeniden alevlendirmeye yardımcı olabilir. Bu gerçeğin farkında olun ve çok fazla “rutin” içine düşmekten kaçınmak için aktif adımlar atın.

4. Doğru Tempoyu ve Ritmi Bulun
Uzmanlar, kadınların tamamen uyarılmalarının yaklaşık 20 dakika sürdüğünü tahmin ediyor . Bu arada erkekler, genellikle bu işareti zamanın bir bölümünde vurabilir. Tabii ki, bu tahminler genel olarak uygulanmalıdır ., çünkü herkes bu belirli zaman çizelgesine uymaz. Ama mesele şu ki, farklı bireyler seksi başlatmanın farklı yollarına yönelecekler. Sert ve hızlı yaklaşım, kolayca tahrik olan biri için işe yarayabilir, ancak herkes için işe yaramayacaktır. Vajinal dokunun hassas olduğunu ve tam olarak yağlanmadığında agresif dokunuşa olumsuz tepki verebileceğini unutmayın. Anladık. Tam bir ereksiyonla uğraşırken soğukkanlı kalmak zordur. Ancak, özellikle eşinizle el ele tutuşurken, çok hızlı heyecanlanmamak önemlidir. Sohbeti cinsel karşılaşma boyunca devam ettirin. Kadınınızın nelerden hoşlandığını takip edin ve bir sonraki adıma geçmeden önce sorun. 

5. Seks Oyuncaklarını Unutmayın
Journal of Sex Research'te yayınlanan bir araştırma , vibratör kullanmanın tüm kadın kullanıcıların neredeyse yarısında birden fazla orgazma yol açabileceğini buldu. Araştırmacılar ayrıca vibratör stimülasyonu tarafından tetiklenen orgazmların çoğunluğunun eski moda yollardan kaynaklananlardan daha yoğun olduğunu buldular. Bu, özellikle bu bulguları etrafta dolaşan diğer bazı istatistiklerle karşılaştırdığınızda, vibratör oldukça sağlam bir yer tutuyor.

Amerikalı biyoloji filozofu Elisabeth Lloyd tarafından kaleme alınan The Case of the Female Orgasm adlı kitaba göre , kadınların sadece yüzde 25'i sürekli olarak vajinal ilişki sırasında orgazm oluyor. Mekanize stimülasyon hakkında bildiklerimiz göz önüne alındığında, seks sırasında karışıma bir vibratör atmak oyun alanına bile yardımcı olabilir gibi görünüyor. Ne yazık ki, olması gerektiği kadar sık ​​olmaz. Kadınlar, eşlerinin yatak odasındaki aksesuarlara nasıl tepki vereceği konusunda endişelenme eğilimindedir. Bu nedenle, “Kadınlar ne ister?” sorusuna yanıt verirken pilleri düşünün ve deneyime bir seks oyuncağı getirin. Üzerindeki baskıyı kaldıracak ve erkek güvensizliğinin zehirli çukurundan kaçtığınızı kanıtlayacaktır. Kazan-kazan.