Kahraman Hikayesi Akıncı’dan İlk Teaser Geldi!

Tarih : 21 Ekim 2020, Çarşamba 14:27 Son Güncelleme : 21 Ekim 2020, Çarşamba 14:27
Kahraman Hikayesi Akıncı’dan İlk Teaser Geldi!

Atv ekranlarında yayınlanacak olan, Türk dizi-sinema sektörünün ilk kahraman hikayesi Akıncı’dan ilk teaser geldi. İşte, Akıncı dizisinin ilk teaser'ı ve diziden diğer detaylar!

Kaynak : Medya Alemi Editör : Medya Alemi

Atv ekranlarında yayınlanacak olan, Türk dizi-sinema sektörünün ilk kahraman hikayesi Akıncı’dan ilk teaser geldi.

Köklerini Osmanlı tarihinden alan modern bir kahramanın günümüzdeki zorlu mücadelesini anlatan Akıncı dizisinin yayınına sayılı günler kaldı. Şükrü Özyıldız ve Büşra Develi’nin başrollerini paylaştığı diziden ilk görüntüler önceki gün yayınlandı. Modern bir halk kahramanı hikayesi olan Akıncı’nın atv ekranlarında yayınlanan teaser’ıyla diziden ilk görüntüler seyirci karşısına çıktı.

Başrollerini Şükrü Özyıldız ve Büşra Develi’nin paylaştığı dizinin kadrosunda; Yıldıray Şahinler, Tolga Tekin, Erkan Bektaş, Sermet Yeşil, Didem İnselel, Serhat Onat, Ayça Erturan, Müge Boz, Berrin Arısoy, Berrak Kuş, Yılmaz Bayraktar, Ercü Turan, Deren Talu gibi isimler bulunuyor. Dizinin çekimleri İstanbul'un tarihi semtlerinde ve özel olarak kurulan platolarda yapılıyor.

Akıncı’nın yapımını NTC Medya, yapımcılığını Mehmet Yiğit Alp, proje tasarımını Hakan Kandal, yönetmenliğini ise Veli Çelik üstleniyor.