Kerimcan Durmaz'dan Açıklama!

Tarih : 03 Mart 2021, Çarşamba 10:43 Son Güncelleme : 03 Mart 2021, Çarşamba 10:43
Kerimcan Durmaz'dan Açıklama!

Kerimcan Durmaz, Aleyna Tilki ile aynı gün klip çıkarması hakkında ''Aleyna ile bir yarışa ve kıyaslanmaya girmek istemiyorum'' diye konuştu.

Kaynak : Medya Alemi Editör : Medya Alemi

‘Peşimde’ şarkısını geçtiğimiz hafta piyasaya süren Kerimcan Durmaz, Aleyna Tilki ile aynı gün klip çıkarması hakkında ”Aleyna ile bir yarışa ve kıyaslanmaya girmek istemiyorum” diye konuştu.Yeni şarkısı “Peşimde” ile büyük ses getiren Kerimcan Durmaz, Kadir Çetin ile Number1 Star programına konuk oldu.


Kerimcan Durmaz; “Dj olarak kariyerime devam etmek istemiyorum. O benim için bir geçiş süreciydi, onu da tecrübe ettim. Bana çok şey kattı. Yeni şarkılar çıkartarak bu sektörden devam edeceğim. Bundan sonra daha büyük düşünüyorum; büyük konserler, büyük turneler gibi…” dedi.

‘Yarışa Girmek İstemiyorum’
Durmaz, Aleyna Tilki ile aynı gün klibini yayınlaması konusundaysa; “Ben zaten klibimi yayınlayacağım tarihi 26 Şubat’ta duyurmuştum. Aleyna Tilki’de bundan yaklaşık 1 hafta sonra klibini çıkartacağı tarihi paylaştı. Dinlenme veya izlenme oranlarımızla bir kıyaslanmaya, yarışa girmek istemiyorum. O da çok güzel bir iş yapmış, çok beğendim. Ben Aleyna’yı başarılı buluyorum.” diye konuştu.

‘Derya Uluğ O Şarkıyı Bana Yazdı’

Şarkı yapmanın her zaman hayali olduğunu söyleyen Kerimcan Durmaz şöyle devam etti;

“Ben zaten yıllardır bu sektörün içerisindeyim. Şarkı yapmak en büyük hayalimdi. Hatta bundan yıllar önce Derya Uluğ “Canavar” şarkısını bana yazdı. Fakat ben şarkıyı kendimle bütünleştiremedim ve şarkı yapmak için şarkı yapmak istemedim. Yapacağım şarkıda kendimi bulmayı aradım. Yıllar sonra kendimi bulduğum bu şarkıyı yaptım. Tamamen beni anlatıyor, o yüzden çok mutluyum.”