La Casa De Papel'in Yapımcısından Yeni Dizi!

Tarih : 25 Nisan 2020, Cumartesi 13:23 Son Güncelleme : 25 Nisan 2020, Cumartesi 13:23
La Casa De Papel'in Yapımcısından Yeni Dizi!

La Casa de Papel'in yaratıcısının yeni dizisi White Lines Netflix'te başlıyor. İşte White Lines'ın yayın tarihi, oyuncu kadrosu, konusu ve diziden görseller eşliğinde tüm detaylar!

Kaynak : Medya Alemi Editör : Medya Alemi

Netflix, La Casa de Papel’in yaratıcısı Alex Pina’nın yeni dizisi White Lines’ın afişini, ilk görüntülerini ve fragmanını paylaştı.

Yönetmenliğini Nick Hamm, Luis Prieto, Ashley Way ve Alvaro Brechner'in yaptığı dizinin senaristliğini Álex Pina üstleniyor.

Dizinin oyuncu kadrosunda Laura Haddock (Guardians of the Galaxy, Transformers: The Last Knight), Marta Milans (Shazam, The Pier), Juan Diego Botto (Good Behavior), Nuno Lopes (Saint George, Lines of Wellington), Daniel Mays (Line of Duty), Rogue One: A Star Wars Story), Laurence Fox (Victoria, Lewis) ve Angela Griffin (Turn Up Charlie, The Detail) yer alıyor.

White Lines'ın konusu ise şöyle:

Manchester’lı efsanevi bir DJ’in İbiza’da gizemli bir şekilde kaybolmasından yirmi yıl sonra cesedi ortaya çıkar ve kız kardeşi bu olayın perde arkasını öğrenmek üzere bu güzel İspanyol adasına geri döner. Kardeşini bulmak adına yaptığı tüm araştırmalar bir yandan da onu herkesin hayatını yaşadığı bu adada kendi karakterinin karanlık taraflarıyla yüzleşmeye zorlayan ve heyecan verici dans kulüpleri ve yalanlarla dolu dünyaya bir yolculuğa çıkarır.

Çekimleri Haziran’da başlayıp Ekim’de tamamlanan White Lines, Mayorka ve İbiza adalarında çekildi.

Her biri 60 dakikadan oluşan 10 bölümlük dizi 15 Nisan, Cuma tüm dünya ile aynı anda Netflix’te yayınlanacak.