Mabel Matiz'in Dans Ekibi İsyan Etti!

Tarih : 19 Ekim 2020, Pazartesi 15:18 Son Güncelleme : 19 Ekim 2020, Pazartesi 15:18
Mabel Matiz'in Dans Ekibi İsyan Etti!

16 Ekim'de 'Toy' isimli yeni şarkısını yayınlayan Mabel Matiz'in dans ekibi isyan etti. Kayaköy ve Patara'da çekilen klip boyunca aç ve susuz kaldıklarını iddia eden ekip sosyal medyadan isyanını dile getirince, Mabel Matiz bir açıklama yaptı.

Kaynak : Medya Alemi Editör : Medya Alemi

16 Ekim'de 'Toy' isimli yeni şarkısını yayınlayan Mabel Matiz'in dans ekibi isyan etti.

Kayaköy ve Patara'da çekilen klip boyunca aç ve susuz kaldıklarını iddia eden ekip sosyal medyadan isyanını şu ifadelerle dile getirdi:

"Barınma, beslenme, hijyen ve can güvenliği gibi temel ihtiyaçlarımız karşılanmadan sigortasız 55 saatlik mesai yaptırıldık. Su istedik verilmedi. Aç bırakıldık. 40 derece havada kızgın kumda dans ettik. Gölge alan verilmedi.

Bizi İstanbul-Patara arası taşıyan tek şoför aynı gün set alanlarına da taşıdı ve hiç dinlenmeden 15 saatlik yolu geri getirdi.

Eşyalarımızı bıraktığımız otel, parası ödenmediği için bizi içeri almadı. İnsanlık dışı muamele gördük. Aptal yerine konduk!"

Klibin çekimlerinin sıkıntılı geçtiğini kabul eden Mabel Matiz sosyal medyadan bir açıklama yaptı.

Mabel Matiz, çekimler için anlaştıkları firmanın sorumluluğunu yerine getirmemesi nedeniyle sıkıntılar yaşadıklarını ve firmayla iş akitlerinin sonlandırdıklarını açıkladı.