MasterChef'te 13 Ocak Akşamının Kazananı Kim?

Tarih : 14 Ocak 2022, Cuma 08:15 Son Güncelleme : 14 Ocak 2022, Cuma 08:15
MasterChef'te 13 Ocak Akşamının Kazananı Kim?

Ekranlarının sevilen yemek ve gastronomi programı MasterChef'te nefesler tutuldu, final oyunlarının ilki için finalistler tezgâh başına geçti. MasterChef Türkiye 2021 şampiyonunun belirleneceği final oyunları Eren ve Hasan arasında oynanıyor. Yarışmacılar bu akşam ve yarın akşam en yüksek puanı almak için yarışacak. MasterChef'te bugün kim kazandı, Hasan mı, Eren mi? 13 Ocak Perşembe MasterChef final oyununda kim önde, kim kazandı, 3 puanı kim aldı?

Kaynak : Medya Alemi Editör : Medya Alemi
MasterChef Türkiye 2021 final oyunları başladı. 13 Ocak Perşembe akşamı ekrana gelen MasterChef Türkiye'nin bu bölümünde yarışmacılar finale giden yoldaki ilk oyuna başladılar. Somer Şef, 13 Ocak Perşembe akşamı MasterChef 2021 finalistleri Eren ve Hasan'ın ilk 3 puan için yarışacağı konsepti açıkladı. Yarışmanın takipçileri MasterChef final oyununda bu akşam kim önde, kim kazandı sorusunun cevabını araştırıyor. İşte MasterChef Türkiye'de bu akşam kim kazandı, 3 puanı kim aldı sorularının cevapları ve daha fazlası...

MASTERCHEF'TE BU AKŞAM KİM ZAMANDI, EREN Mİ, HASAN MI?

MasterChef'te ilk final oyunu başladı. Somer Sivrioğlu gecenin konseptini duyurdu. Toplamda 3 oyunun oynanacağı 13 Ocak Perşembe gecesi yarışmacılar bu gece ilk olarak yarışmaya ilk geldikleri zamanki eleme yemeklerini yapacaklar.

Bu akşamın ikinci yemeği yarışmacıların kendilerinin belirlediği 4 ürün ve temel ürünlerle yapacakları yaratıcılık gerektiren bir yemek olacak.

Yarışmacılar bu akşam son olarak da hayatlarına yön veren, hayatlarını değiştiren bir yemek yapacaklar ve bu üç yemeği de yarışmacılar kendileri belirleyecekler.

MasterChef Türkiye 2021'de 13 Ocak Perşembe akşamı en yüksek puanı alarak final oyunlarını önde bitiren isim Eren oldu.

MASTERCHEF 13 OCAK PERŞEMBE FİNAL OYUNUNDA KİM ÖNDE?

MasterChef finalistlerinden Eren ve Hasan gecenin ilk yemeğini jüriye servis etti. MasterChef Türkiye final oyunlarında puan durumu şöyle:

1. oyunun sonunda

Eren: 24

Hasan: 20

2. oyunun sonunda

Eren: 43

Hasan: 39

3. oyunun sonunda

Eren: 65

Hasan: 59