Mazhar Alanson Yıllar Öncesine Götürdü!

Tarih : 11 Mayıs 2022, Çarşamba 14:36 Son Güncelleme : 11 Mayıs 2022, Çarşamba 14:36
Mazhar Alanson Yıllar Öncesine Götürdü!

MFÖ grubunun üyelerinden Mazhar Alanson, sosyal medya hesabından yayınladığı fotoğrafla takipçilerini yıllar öncesine götürdü. 72 yaşındaki ünlü isim çocukluk fotoğrafını yayınladı.

Kaynak : Medya Alemi Editör : Medya Alemi
Sosyal medya hesabını aktif olarak kullanan ünlü isimlerden biri olan usta sanatçı Mazhar Alanson zaman zaman fotoğraflarla takipçilerine nostaljik bir yolculuk yaptırmaya devam ediyor.

Biricik Suden ile mutlu bir evliliği olan Mazhar Alanson, sık sık gençlik yıllarında çekilen kareleri sosyal medya hesabından yayınlıyor. Şimdilerde Özkan Uğur'un hastalığı nüksettiği için konserlerini erteleyen ve sahnelerden uzak kalan Alanson, son paylaşımlarıyla adından söz ettirdi. 

YILLAR ÖNCESİNE GİTTİ

72 yaşındaki Mazhar Alanson, nostaljik bir paylaşımda bulundu. Çocukluk fotoğrafını yayınlayan MFÖ grubunun solisti, gönderisine; "Şapkasız çıkmazmışım abi!" ifadelerini not düştü.  

YOĞUN İLGİ GÖRDÜ

Ünlü isim, daha sonra bir paylaşımda daha bulunarak yıllar önce çekilen bu karesini de yayınladı. Mazhar Alanson'un fotoğrafları, kısa sürede takipçilerinden yoğun ilgi gördü.


Ata Demirer

Ata Demirer