Medya FM Satıldı! İşte Yeni Sahibi!

Tarih : 21 Eylül 2021, Salı 00:52 Son Güncelleme : 21 Eylül 2021, Salı 00:52
Medya FM Satıldı! İşte Yeni Sahibi!

İstanbul'da 29 yıldır türk halk müziği yayını yapan Medya FM satıldı. Turan Canik sosyal medya hesabından yaptığı açıklama ile Medya FM'in satıldığını duyurdu.

Kaynak : Medya Alemi Editör : Medya Alemi


Turan Canik Sosyal Medya Hesabından Şu Açıklamayı Yaptı!

Hayatın da hayattaki herşeyin de bir başlangıcı var birde bitişi var.
2006 Yılında devir alarak ortağı ve yönetim kurulu başkanı olduğum MEDYA FM'i bugün itibariyle her türlü yayın hakları ile birlikte çok değerli Kardeşim Selçuk Yavuz'a satış yoluyla devretmiş bulunmaktayız...
Bu süreç içerisinde kader birliği yaptığımız başta ortaklarımıza,
Medya Fm de bugüne beraber kader birliği yaptığımız birbirinden kıymetli gerek yönetici olarak gerek yayıncı gerekse teknik ve idari görevlerde bulunmuş yol arkadaşlarımıza. ( Hepsinin ismini tek tek yazmak isterdim ama uzun yıllar çok değerli dostlarla çalıştık sayısı çok fazla)

Bu uzun süreçte her daim desteğini hissettiğim ve çok ihmal ettiğim aileme ve sevdiklerime çok teşekkür ediyorum.. Çok güzel anılar, çok güzel günler biriktirdim ama tabiki üzücü anılarımız da oldu..
Son olarakta 12 yıldır birgün bile benimle gece gündüz emeğini hiç esirgemeyen can abim Mustafa Eken e,
Son 3 yıldır birlikte olduğum genel müdürümüz Serkan Lama kardeşim e yayın yönetmenimiz Akif özcan a, birbirinden değerli programcı arkadaşlarıma ayrı ayrı teşekkür ederim..
En önemilside 29 yıldır Medya FM'i dinleyerek her daim büyük desteğini veren milyonlarca dinleyicimiz e sonsuz teşekkür ederim.. Eğer bu uzun yıllar da iş güç gereği kalbini kırdığım gönlünü kırdığım varsa haklarını helal etsinler. Bende(birkaç kişi dışında) helal ediyorum

MEDYA FM'in yeni sahibi Selçuk Yavuz kardeşime ve yeni çalışacağı ekibine de başarılar ve rabbim den muvaffakiyetler dilerim.

Allaha emanet olun. Sağlıklı güzel günler, hepinize huzurlu mutlu ömür dilerim.