Mehmet Ali Erbil'den Metin Hara ile ilgili olay yaratacak açıklamalar

Tarih : 18 Ağustos 2017, Cuma 16:35 Son Güncelleme : 18 Ağustos 2017, Cuma 16:35
Mehmet Ali Erbil'den Metin Hara ile ilgili olay yaratacak açıklamalar

Ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil, Adriana Lima ile aşk yaşayan Yazar Metin Hara ile ilgili canlı yayında ilginç açıklamalarda bulundu.

Kaynak : Medya Alemi Editör : Medya Alemi

Beyaz TV ekranlarında yayınlanan Beyaz Magazin programına telefonla bağlanan ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil, Adriana Lima - Metin Hara aşkı hakkında konuştu.

'Yeter be kardeşim Türk erkeği diye gösterdiğinize bakın. Örnek bu mu olmalı yeter be' diyerek yayına giren Erbil, 'Bana ne olur biri bunu açıklasın; bu Hara'nın sahibi kim? Kim bu Hara? Bir de hara mı çıktı başımıza?' diye sordu.

Bunun üzerine sunucular Erbil'e 'Kıskanma Hara'yı' dedi.

Erbil de, 'Allah aşkına bir onun tipine bak bir bana. Bu Adriana'nın durumu ne olacak?' diye çıkıştı.

Mehmet Ali Erbil, 'Metin Hara'nın hiçbir kitabını bilmem. Ahmet Hakan'ın onun kitabıyla ilgili yaptığı bir yorumu okudum. Ondan sonra okumaya değer görmedim' diye konuştu.

BUNUN ALTINDAN KERİMCAN GİBİ BİR ŞEY ÇIKABİLİR

Ünlü şovmen, ilişkinin reklam olduğu iddialarıyla ilgili, 'Metin Hara'yı 24 yıl her gün reklam yapsan bir şey olur mu ondan? Allah bilir bunun altından Kerimcan gibi bir şey çıkabilir.

Adriana Lima'nın 35 yıldır dünyada görmediği şey kalmamıştır, bunu mu beklemiş yani adamın rengine bak. Böyle İngiliz bir seri katil vardı benzetmek gibi olmasın' ifadelerini kullandı.