Mucize Doktor Dizisinde Flaş Ayrılık!

Tarih : 26 Ocak 2021, Salı 14:06 Son Güncelleme : 26 Ocak 2021, Salı 14:06
Mucize Doktor Dizisinde Flaş Ayrılık!

FOX'un perşembe akşamları izleyicisiyle buluşan MF Yapım imzalı fenomen dizisi Mucize Doktor'da flaş bir ayrılık yaşanacak. Dizinin sevilen başrolü, projeye veda edecek.

Kaynak : Medya Alemi Editör : Medya Alemi

Ekranların sevilen dizisi Mucize Doktor'da flaş bir ayrılık yaşanacak.Mucize Doktor dizisinin başrol oyuncularından, 'Adil Erinç' karakterine hayat veren Reha Özcan projeye veda ediyor. FOX'un MF Yapım imzalı fenomen dizisi Mucize Doktor'da önemli bir ayrılık gerçekleşecek.

Yusuf Pirhasan ve Aytaç Çiçek'in yönettiği dizide Adil Erinç rolüne hayat veren Reha Özcan projeden ayrılıyor. Usta oyuncu şubatın ilk haftası son kez dizi setinde çalışacak. Reha Özcan'ın dizide canlandırdığı Adil Erinç rolü özellikle izleyiciler tarafından tam not alıyordu. Dizinin dengelerini değiştirecek bu ayrılığın ardından yapım şirketinin nasıl bir atak yapacağı ise henüz belli değil. Mucize Doktor dizisinin erken final yapmayacağı ancak dizide oyuncu kısıtlamasına gidilebileceği konuşuluyor.


Reha Özcan kimdir?

Reha Özcan, 5 Temmuz 1965 tarihinde Bingöl’de doğmuştur. Aslen Boyabat'lıdır. Tam adı Ragıp Reha Özcan'dır. Kardeşi Serhat Özcan’da kendisi gibi oyuncudur. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi'nden 1987 yılında mezun oldu. Aynı yıl Trabzon Devlet Tiyatrosu'na başladı. 1990-1991 sezonunda İstanbul Devlet Tiyatrosu'na atandı.


1992-1993 sezonunda Antalya'ya yerleşti ve Antalya Devlet Tiyatrosu'nda görev aldı. Aynı zamanda Akdeniz Üniversitesi'nin Tiyatro kulübünde ve Antalya Büyükşehir Belediye Tiyatrosu'nda yönetmen olarak görev yapan Reha Özcan, 2010 – 2011 sezonunda İstanbul Devlet Tiyatrosu'na tayin oldu. Ekim 2016’da Devlet Tiyatrolarından emekli oldu.


2017’de Müfit Can Saçıntı'nın hem senaryosunu yazıp hem de yönettiği “Yaşamak Güzel Şey” adlı sinema filminde rol aldı. Adı Efsane, Maral: En Güzel Hikayem, Karadayı, Suskunlar, Kurtlar Vadisi Pusu, IV. Osman gibi bir çok projede yer alan Reha Özcan, şimdilerde Fox TV ekranlarında yer alan Mucize Doktor adlı dizide Adil karakterine hayat vermektedir. Reha Özcan, 1.83 metre boyunda, 81 kilo ve Yengeç burcudur.