Mucize Doktor'a Yeni Transfer!

Tarih : 17 Temmuz 2020, Cuma 08:13 Son Güncelleme : 17 Temmuz 2020, Cuma 08:13
Mucize Doktor'a Yeni Transfer!

FOX TV'nin beğenilen dizisi Mucize Doktor'a yeni bir isim katılıyor.

Kaynak : Medya Alemi Editör : Medya Alemi

Pandemi sebebiyle erken sezon finali yapmak zorunda kalan diziler artık setlere geri dönmeye ve yeni sezona hazırlanmaya başladı. 

Mucize Doktor dizisi de transferlerle yeni sezona giriş yapmak için kolları sıvadı. Seda Bakan ve Hakan Kartuş'un yer alacağı haberleri hızla yayılınca güzel oyuncu konuya açıklık getirdi. 

Kızı Leyla’ya hamileliğinden itibaren ekranlardan uzak kalan Seda Bakan, ''Mucize Doktor dizisiyle anlaşmaya vardık sayılır, aslında sadece sözleşme vs gibi imza işleri kaldı. Şimdilik bir pürüz gözükmüyor'' dedi. 

Peki, Mucize Doktor'un yeni oyuncusu Seda Bakan kimdir? 10 Ekim 1985, Gebze'de dünyaya gelen Seda Bakan Sakarya Üniversitesi Dış Ticaret Bölümü mezunudur.

Özellikle Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi dizisindeki Eda rolüyle tanınmıştır. Kardeş Payı dizisindeki Feyza rolüyle popülerliğini arttırmıştır.Tv8 de yayımlanan Yetenek Sizsiniz Türkiye programının 2016 sezonunda juri üyeliği yapmıştır.

Oyuncu Seda Bakan, 4 Ekim 2014 tarihinde müzisyen Ali Erel ile evlenmiştir.16 Ağustos 2019'da doğum yapan ünlü oyuncu kızına Leyla ismini verdi.