Narlıdere Belediyesi Kültür Sanat Kursları Başlıyor!

Tarih : 11 Eylül 2021, Cumartesi 13:17 Son Güncelleme : 11 Eylül 2021, Cumartesi 13:17
Narlıdere Belediyesi Kültür Sanat Kursları Başlıyor!

Narlıdere Belediyesi, pandemi nedeniyle ara vermek zorunda kaldığı, kültür- sanat ve hobi kurslarına Eylül ayı itibariyle yeniden başlayacak.

Kaynak : Medya Alemi Editör : Medya Alemi
Narlıdere Belediyesi, pandemi nedeniyle ara vermek zorunda kaldığı, kültür- sanat ve hobi kurslarına Eylül ayı itibariyle yeniden başlayacak. 10 farklı branşta gerçekleşecek olan kurslar için 238 30 01- 1111 numaralı telefondan bilgi alınabilecek. Başkan Ali Engin "Kültürel aktivitelerimize katılmak isteyen herkesi bekliyoruz” dedi.

Narlıderelilere yönelik hobi ve kültür- sanat  kursları düzenleyen Narlıdere Belediyesi, pandemi nedeniyle ara vermek durumunda kaldığı kurslarını yeniden başlatıyor. Bu yıl 10 farklı branşta açılacak olan kurslar, Eylül ayı itibariyle başlayacak. Piyano, Çocuk Resim, Yetişkin Resim, Latin Dans, Türk Sanat Müziği Korosu, Pop Korosu, Gitar, Tiyatro, Kukla Yapım Atölyesi ve Dramatik Yazarlık dallarında açılacak kurslar için ve detaylı bilgi 238 30 01- 1111 numaralı telefondan alınabilecek.

"PANDEMİ KOŞULLARINA UYGUN"

Narlıdere Belediye Başkanı Ali Engin "Tüm vatandaşlarımızı kurslarımıza katılmaya, yeni beceriler ve hobiler edinmeye davet ediyorum. Atatürk Kültür Merkezi Salonlarımızda yapılacak kurslarımız, pandemi koşullarına uygun gerçekleştirilecektir" dedi.