Nedim Şener'in FETÖVİRÜS Yazısı!

Tarih : 18 Mart 2020, Çarşamba 10:20 Son Güncelleme : 18 Mart 2020, Çarşamba 10:20
Nedim Şener'in FETÖVİRÜS Yazısı!

Hürriyet yazarı Nedim Şener, ülkemizde görülen koronavirüs salgınını FETÖ'nün sosyal medya üzerinden daha da abartarak halkı paniğe soktuğunu destekledi.

Kaynak : Medya Alemi Editör : Medya Alemi

Korona virüs dünyayı kasıp kavuruyor. Yeryüzünde koronavirüse yakalananların sayısı 190 bine yaklaşıyor. Türkiye'den de ilk ölüm haberi dün akşam geldi. Hürriyet gazetesi yazarı Nedim Şener, 'Fetövirüs' başlıklı bugünkü yazısında 'FETÖ'cülerin koronavirüs nedeniyle panik yarattığını' savunarak şunları söyledi:

"İşin aslı, her koşulda kaos yaratmak, var olan kaosu büyütmek gibi amaçları olan FETÖ’cülerin, insan sağlığı ile ilgili bu küresel salgını örgüt amaçları için kullanacağını düşünmüştüm ama 'Yapmazlar' diyordum. O nedenle yaptıklarında çok da şaşırtıcı olmadı. Soruları çalıp milyonlarca insanın hakkını yiyen, kumpas kuran, insan öldüren, darbeye girişen, vatanına ihanet edenlerden her kötülük beklenir zaten."

Şener, "Birinci vakanın ortaya çıkmasıyla, FETÖ’cülerin ilk aklına gelen cezaevlerinde bulunan FETÖ’cüler oldu. Elbette Adalet Bakanlığı, cezaevlerindekilerin güvenliği ve sağlığı için gerekli tüm tedbirleri almakla yükümlü. Hatta hastalık bulaşmaması için dışarıdan ziyaretçilere de geçici yasak getirildi. Ancak FETÖ’cülerin aklına gelen, örgüt üyelerinin tahliye edilmesi oldu" ifadelerini kullandı.

Şener, yazısında ayrıca şunları kaydetti:

"Ancak her olayda olduğu gibi bunda da çıkarmamız gereken dersler var. Birincisi, FETÖ’cüler her koşulda ve zamanda şeytani ruha sahiptir. Onlarla herhangi bir konuda anlaşmak mümkün değil, onlarla savaşmak gerekir. Elbette, koronavirüse karşı bir gün aşı bulunacak, hastalar da iyileşecek ama bünyesine FETÖVİRÜS girmiş bir kişinin tedavisi imkânsız."