Nurseli İdiz'den Çarpıcı Açıklamalar!

Tarih : 07 Mart 2019, Perşembe 08:09 Son Güncelleme : 07 Mart 2019, Perşembe 08:09
Nurseli İdiz'den Çarpıcı Açıklamalar!

Nurseli İdiz, Kanal D'de yayınlanan 2. Sayfa programına konuk oldu. İdiz, merak edilenleri canlı yayından anlattı...

Kaynak : Medya Alemi Editör : Medya Alemi

Beren'in psikolojisinin iyi olduğunu düşünmüyorum. Sıkıntılı bir dönemde olduğunu düşünüyorum. Evliliği iyi gitmiyor olabilir, bir projesi iptal olsun ne olur? Vız gelsin bunlar Beren'e... 35 yaşında kız için nedir bunlar? Evliliği kötü gitse nolur? Millet 30 kere ayrılıp boşanıyor. Çocuk olunca ayrılık daha zor. Kendine yeni bir hayat kurar, yeni bir evlilik yapar. Güzel bir ailenin kızı... Beren hayatın ortasında değil, başında. Biz 58-60 yaşında insanlar 20-25 sene yaşayalım diyoruz. Ona ne oluyor? Sus kız Beren! Duymayayım bir daha!

Ben Beren'i Türkiye'nin Yıldızları'ndan tanıyorum. Son derece yetenekli bir kız. Biz ona bir müzikal verdik, 2 saat sonra İngilizce olarak hazırlayıp geldi. Öyle kabiliyetli bir kız.

Efe'yi de tanıyorum. O kadar masumane bir şey ki... Beren'in evli olması bir şey değiştirmez. 50 yaşındayken de onu hatırlayabilirsin. Çocuk ölmüş gitmiş. İnsan kırıldığında en masum ilişkisini hatırlar.

Onun vesilesiyle yarışmaya girdiğini, çok masumane bir ilişki olduğunu ve onun ölümüyle Beren'in yıkıldığını hatırlıyorum.