O Terler Boşuna mı Döküldü!

Tarih : 09 Kasım 2019, Cumartesi 12:39 Son Güncelleme : 09 Kasım 2019, Cumartesi 12:39
O Terler Boşuna mı Döküldü!

53 Yaşındaki iki çocuk annesi, ünlü oyuncu Halle Berry karın kaslarıyla sosyal medyada çok konuşuldu.

Kaynak : Medya Alemi Editör : Medya Alemi

Oscar ödüllü oyuncu Halle Berry, sosyal medyada karın kaslarında büyük sükse yaptı. Berry, kişisel eğitmeniyle yaptığı çalışmadan görüntüleri Instagram sayfasında paylaştı.

İki çocuk annesi Halle Berry, onca ter dökerek elde ettiği karın kaslarını da gözler önüne serdi. Oyuncu, "Ben yapabiliyorsam siz de yapabilirsiniz" notuyla takipçilerini de motive etti.

Takipçileri Berry'nin paylaşımına beğeni ve yorum yağdırdı. Birçok kişi güzel oyuncunun karın kaslarından etkilendiğini belirterek "Belli ki çok çalışıyorsun. Bu durum beni de teşvik etti" yorumunu yaptı.

Halle Berry, Monster's Ball adlı filmindeki performansıyla 2002 yılında en iyi kadın oyuncu Oscar'ını kazandı. O zamana kadar bu dalda ödül kazanan ilk siyahi oyuncu olarak da Akademi tarihine geçti. Daha önce Hattie McDaniel, 1940 yılında Rüzgar Gibi Geçti'deki yorumuyla en iyi yardımcı kadın oyuncu dalında Oscar kazanıp adını sinema tarihine yazdırmıştı.
Halle Berry, Kanadalı model Gabriel Aubry ile ilişkisinden 11 yaşında Nahla adlı bir kız, Fransız oyuncu Olivier Martinez ile evliliğinden de 6 yaşında Maceo adında bir erkek çocuk sahibi.