Oğuzhan Koç'tan Demet Özdemir'e Doğum Günü Sürprizi!

Tarih : 26 Şubat 2021, Cuma 11:43 Son Güncelleme : 26 Şubat 2021, Cuma 11:43
Oğuzhan Koç'tan Demet Özdemir'e Doğum Günü Sürprizi!

Oyuncu Demet Özdemir ile aşk yaşamaya başlayan Oğuzhan Koç, bugün 29'uncu yaşını kutlayacak olan oyuncu sevgilisine unutamayacağı bir doğum günü sürprizi yaptı.

Kaynak : Medya Alemi Editör : Medya Alemi

Demet Özdemir ile Oğuzhan Koç aşkı, 2020'nin son günlerinde magazin gündemine bomba gibi düşmüştü.Yılbaşında Çeşme'de birlikte tatil yapan ikilinin fotoğraflarının çekilmesiyle aşk ortaya çıkmıştı.Oğuzhan Koç, Ocak ayında "Güzel bir sürecin arifesindeyiz" diyerek, Demet Özdemir ile aşk yaşadığını duyurmuştu.Koç'un aşkını ilan etmesinin ardından ikili, beraberliklerini sosyal medyaya taşıdı.Özdemir, son olarak sevgilisi ile bu karesini Instagram'da takipçileriyle paylaşmıştı.Güzel oyuncunun kalp emojisiyle birlikte yayınladığı gönderisi bir milyondan fazla beğeni almıştı.


DOĞUM GÜNÜ HEDİYESİ ŞARKI

Son dönemde birliktelikleri ile magazin gündeminden düşmeyen Oğuzhan Koç, 26 Şubat 1992 doğumlu olan Demet Özdemir'in 29'uncu yaş günü için kolları sıvadı.

Oyuncuyla geçirecekleri ilk doğum günü için unutamayacağı bir hediye vermek isteyen şarkıcı, Ozan-Kenan Doğulu kardeşlerin stüdyosuna kapanarak, sevgilisi için yazdığı parçayı seslendirdi.