Öykü Gürman Uyarıda Bulundu!

Tarih : 26 Mayıs 2020, Salı 14:38 Son Güncelleme : 26 Mayıs 2020, Salı 14:38
Öykü Gürman Uyarıda Bulundu!

Sen Anlat Karadeniz dizisinde Asiye karakterini canlandıran oyuncu Öykü Gürman hayranlarını bir konuda uyardı.

Kaynak : Medya Alemi Editör : Medya Alemi

Sadece oyunculuğu ile değil, söylediği şarkılarla da rol aldığı yapımlara değer katan oyuncu, Women’s Style dergisine verdiği röportajda aşkın kendisi için anlamını anlattı. Fatih İçmeli ile uzun süredir aşk yaşayan oyuncu, aşk konusunun derin bir mevzu olduğunu ifade etti.

Öykü Gürman, “Aşk hayatın anlamını arayıştır. Özünü, ruhunu keşfedebilmektir kendi yalnızlığında kendinle baş başa iken sana ne kaldığıdır… Ürettiklerin, biriktirdiklerin! Yalnızca ilişki olarak değerlendirmemek gerek aşkı… Büyüdükçe, zaman geçtikçe aşk ve hayat algısı çok değişebiliyor. Olgunlaşıyoruz, daha gerçek bir yerden bakıyoruz aşka! Aşk aynı zamanda manevi bir deneyim ve bir bütünlük durumudur. Çünkü aşkla bir tamamlanmışlık duygusu yaşar, eksik bir parçamızı bulduğumuzu hissederiz” diye konuştu.

Sosyal medyada da aktif bir kullanıcı olan oyuncu, teknolojinin gelişmesinden memnun. Öykü Gürman, yeni şeyler öğrendikçe bu durumdan keyif alıyor. Ancak teknik olarak da zorlanıyor.

Sosyal medyanın zararlı yanlarına da değinen Öykü Gürman, yanlış kullanılması durumunda bir boşluk duygusunun oluşacağını ifade etti.

Öykü Gürman, şöyle konuştu: “Aram çok iyi, yeni şeyler öğrenmeyi çok seviyorum sosyal medyada bazı uygulamaları kullanırken teknik olarak zorlansam da öğrendikten sonra çok keyif alıyorum, gelişen teknoloji sayesinde şimdi canlı bağlantılar yapıyoruz görüntülü konuşuyoruz, istediğimiz bilgiye dünyanın neresinde olursa olsun ulaşabiliyoruz tüm işlemlerimizi neredeyse telefondan hallediyoruz. Bunun avantajları olduğu kadar dezavantajları da yadsınamaz, insanı biraz tembelleştiriyor sosyal medya, fayda sağlayacak şekilde kullanırsak harika ama yanlış kullanılması bir boşluğa düşme hissi yaratıyor bende.”