Öykü Gürman'dan Büyük Eleştiri!

Tarih : 25 Mayıs 2020, Pazartesi 16:05 Son Güncelleme : 25 Mayıs 2020, Pazartesi 16:05
Öykü Gürman'dan Büyük Eleştiri!

Ünlü oyuncu Öykü Gürman, meslektaşlarını eleştirdi.

Kaynak : Medya Alemi Editör : Medya Alemi

Karantina süreci nedeniyle dizinin çekimleri 2 aydır yapılmıyor. Öykü Gürman da bu süreçte hem müzik çalışmalarına ağırlık verdi hem de atv’de program yaptı. Bir dergiye röportaj veren Öykü Gürman, sanat camiasındaki vefasızlıktan yana dertli… Oyuncu, bu noktaya gelene kadar ailesi dışında sanat camiasından kimseden destek görmediğini söyledi.

Gürman, ” Sanatçıdan dost olmaz lafı geldi aklıma birden! Bunun doğruluk payı var. İster istemez bir ego oluyor sanırım. Ben dürüstlükle iyilikle samimiyetle hareket eden biriyim; dolayısıyla çok değişken duygu durumlarını sahici bulmuyorum. Mesleki olarak duygularımı tüm gerçekliği ile ifade edemediğim durumlar ve kişiler oluyor bu sebeple uzak kalmayı, yorum yapmamayı tercih ediyorum” açıklamasını yaptı.

İnsanların yüzüne güldüğünü ama arkasından da dedikodusunu yaptığını anlatan Öykü Gürman, kötülük düşünmediğini, yalan ve kibir ile de hareket etmediğini anlattı.

Öykü Gürman, “Samimi, merhametli vicdan sahibi bulamadığım birileriyle de iletişim kurmamayı tercih ediyorum. Ama canımı zorla sıkmaya çalışanın da canını sıkarım” açıklamasını yaptı.