Ozan Kotra İlk Teklisi İle Huzurlarınızda!

Tarih : 10 Eylül 2018, Pazartesi 07:36 Son Güncelleme : 10 Eylül 2018, Pazartesi 07:36
Ozan Kotra İlk Teklisi İle Huzurlarınızda!

Flört’ün karizmatik sesi Ozan Kotra, solo kariyerinin ilk ürünü “Senin Yüzünden”i önümüzdeki günlerde All Stars Music etiketiyle yayımlamaya hazırlanıyor.

Kaynak : Medya Alemi Editör : Medya Alemi

Fuat Güner prodüktörlüğünde yapılan, hassas bir çalışmanın ürünü olan Senin Yüzünden”, ünlü orkestra şefi Hakan Şensoy'un yaylı partisyonlarıyla bezendi. Türk Müziği için çok yeni bir sound olan ve Fuat Güner'in çaldığı Hawain gitar, şarkının başrollerinden biri olarak düşünüldü ve icra edildi.

 ‘Senin Yüzünden'in klibi Goril Yapım tarafından çekildi. Klibin yönetmeni, genç jenerasyonun önemli yeteneklerinden Oğuzhan Ejder. Şarkının genel atmosferini ve naifliğini yansıtan klipte, modern dans takipçilerinin yakından tanıdığı Burcu Sütçü, Ozan'ın sözlerine eşlik ediyor.

  Günümüz müzik dünyası için hayli samimi ve özenle hazırlanmış bu şarkıyı sevmeniz dileğimizle...

“Rasta Baba”, “Bir Tek Sen Gelmedin”, “Yola Devam” ve “Cemiyette Pişiyoruz” gibi Flört hitlerinin yazarı Ozan Kotra, 1975 yılında İstanbul’da doğdu. 16 yaşındayken ilk grubu ‘Bekarlar’la sahne hayatına başladı. 1998 yılında Bekarlar grubu, dönemin önemli plak şirketlerinden biri tarafından keşfedilerek, ‘Kim Bunlar’ ismi ile müzik sektöründe güçlü bir çıkış yaptı ve 90’ların ikinci yarısı yükselişe geçen yerli rock müziğinin öncü gruplarından oldu. 2000 yılında Flört'e evrilen grup günümüzün en sevilen yerli rock grupları arasında yer almakta.