Pablo Escobar Fold 2'den Seksi Tanıtım Filmi!

Tarih : 10 Mart 2020, Salı 14:55 Son Güncelleme : 10 Mart 2020, Salı 14:55
Pablo Escobar Fold 2'den Seksi Tanıtım Filmi!

Dünyanın en büyük uyuşturucu baronu Pablo Escobar'ın adını taşıyan akıllı telefon markası Pablo Escobar Fold 2 tanıtıldı. Escobar'ın kardeşi Roberto De Jesus Escobar Gaviria tarafından kurulan şirket Samsung'a meydan okuyor. Telefonun tanıtımı seksi bir kliple yapıldı.

Kaynak : Medya Alemi Editör : Medya Alemi

Pablo Escobar, yasa dışı işlere başladığı ilk anda yanında kardeşi Roberto De Jesus Escobar Gaviria vardı. Dünyanın en büyük uyuşturucu şebekesini kurduklarında Roberto De Jesus Escobar Gaviria yine ikinci adam rolündeydi. Aradan geçen yıllarda Pablo Escobar hayatını kaybettikten sonra aile işlerini kardeşi devraldı.

Yaptığı uyuşturucu kaçakçılığının yanı sıra yasal yollardan da para kazanmak isteyen Roberto De Jesus, ağabeyinin ismini taşıyan yeni nesil bir android telefon üretti. Pablo Escobar markası tarafından üretilen ve katlanabilir özelliği olan telefon için YouTube üzerinden bir tanıtım yayınlandı. Seksi modellerin kullanıldığı tanıtımlarda, Samsung'un katili olarak gösterilen Pablo Escobar Fold 2, geleceğin telefonu olarak lanse ediliyor."Ben Pablo'nun yaptığı gibi insanların para yakabilmesini istiyorum" diyen Roberto De Jesus, "Yıllar boyunca muhtemelen birkaç milyar dolar yaktım. Kelimenin tam anlamıyla parayı yakıyorum. Bir çok sebepten ötürü. İnanıyorum ki, Escobar Inc Flamethrower çok hızlı satış yapacak" diye konuştu.

Cihaz, Pablo Escobar'ın ölümünün 26. yıldönümü olan 2 Aralık 2019'da açıklandı. Ancak Escobar Inc'in Tüketici Teknolojisi Derneği'nin 2020 CES gösterisinde Escobar Fold 1'i sergilemesine izin verilmedi. Fold 1'i önceden sipariş eden kişilerin hiçbiri telefonlarını almadı.Yeni model Fold 2

Fold 2, Samsung'un katlanabilir telefonu ile bir çok aynı özelliği taşıyor ancak firma kendi telefonlarının Samsung'dan daha iyi olduğunu ileri sürüyor. Telefonun tanıtım sloganlarında "Huzur içinde yat Samsung. Pablo her zaman kazanır" sözleri kullanıldı.