Pelin Karahan'ın Annesine Beğeni Yağmuru!

Tarih : 07 Ocak 2022, Cuma 10:28 Son Güncelleme : 07 Ocak 2022, Cuma 10:28
Pelin Karahan'ın Annesine Beğeni Yağmuru!

Kavak Yelleri dizisiyle adını yıllar önce duyuran, güzelliğiyle dikkat çeken ve son olarak Kıbrıs Zafere Doğru dizisinde rol alan Pelin Karahan annesinin gençlik hallerinden bugüne bazı fotoğraflarını paylaştı. Karahan'ın annesine aşırı benzerliğine takipçilerinden ise yorum yağdı.

Kaynak : Medya Alemi Editör : Medya Alemi
Son olarak Kıbrıs Zafere Doğru dizisinde rol alan ve zayıflamasıyla gündeme gelen Pelin Karahan sosyal medyadaki paylaşımıyla olay oldu. Pelin Karahan annesinin doğum gününü Instagram hesabından yaptığı paylaşımla kutladı.

Annesi Nural Koçyiğit’in gençlik fotoğraflarını paylaşan oyuncunun annesine olan benzerliği takipçilerini şaşırttı. Pelin Karahan paylaşımında annesiyle ilgili şunları yazdı:

İYİ Kİ BENİM ANNEMSİN

Taş bebek 60 oldu bugün… Hep diyorum yine derim, elim kolum her şeyim canım annem. Çok şey diyesim var ama gerçekten kelimeler yetersiz sana… Bizi, seni bilenler bilir zaten güzelliğin, neşen, hayat enerjin, becerikliliğin, her şeyi hemen halledip organize edişin, bir ortama girdiğindeki ışığın… Her özelliğinle iyi ki benim annemsin. Sen olmasan ben hiçbir zaman bu kadar güçlü hissetmezdim bu hayatta. Çocuklarımın enerjik sevgi dolu anneannesi, benim can yoldaşım, arkadaşlarımın bir tanecik Nural ablası… İyi ki doğdun bebek. Bence hiç yaşlanmayacak sadece yaş alacaksın.”

GÖRENLER ŞAŞTI KALDI

Pelin Karahan'ın paylaşımında annesinin gençlik hallerini ve şimdiki halini görenler "Güzelliğiniz genetikmiş" yorumları yaptı. Çoğu takipçi ise "Aşırı benziyorsun annene" yorumlarında bulundu.


Ata Demirer

Ata Demirer