Radyonun İçinde Doğan Ve Hayatınıza Dokunan Sihirli Dünya Radyo Karadeniz'de!

Tarih : 30 Mart 2022, Çarşamba 00:46 Son Güncelleme : 30 Mart 2022, Çarşamba 00:46
Radyonun İçinde Doğan Ve Hayatınıza Dokunan Sihirli Dünya Radyo Karadeniz'de!

Ankara Radyo Karadeniz'de Ümit Dünyası Programı Adından Söz Ettirmeye Devam Ediyor.

Kaynak : Medya Alemi Editör : Medya Alemi
Ankara Radyo Karadeniz'de hafta içi her gün 21.00 ila 23.00 saatleri arası yayın yapan Ümüt Daldal yaptığı Ümit Dünyası programıyla adından söz ettiriyor.

Son dönemde şir edebiyat alanında radyo programlarının çok fazla olmadığı ve gece saatlerinde radyo dinleme alışkanlığının zayıfladı bu dönemde yaptığı programla dinleyicilerinin hayatına dokunan Ümüt Daldal sosyal konularda verdiği mesajlarla dikkat çekiyor.

Ümüt Daldal Programını Şöyle Anlatıyor: İnsanların duyguları, hisleri, sevinç ve üzüntüleri aynıdır aslında insanlığın göz yaşlarının rengi aynı oldugu gibi hissettigi duygularda aynıdır.
İnsan sevinir sonuç olarak mutlu olur, insan üzülür ve beraberinde canı yanar. İnsanın yaşamış oldugu bu hislerin sesi olabilen Ümit dünyası dinleyicilerinin neşesine, mutluluguna, hüznüne, acısına hitap edebilen duygulara ortak olabilen bir ses hayatta yaşam serüveninde hayal kırıklıkları olsada yine hayata tutunup yaşamın en güzel hediye olduğunu yaşamın kıymetini vurgulayan bir dünya, adı üstünde Ümit Dünyası. 

Ümüt Daldal'ı Dinlemek için www.radyokaradeniz.com.tr adresinden tüm dünyadan kulak misafiri olabilirsiniz.