Ramo Dizisinde Bir Ayrılık Tüm Dengeleri Alt Üst Etti!

Tarih : 22 Ocak 2021, Cuma 11:14 Son Güncelleme : 22 Ocak 2021, Cuma 11:14
Ramo Dizisinde Bir Ayrılık Tüm Dengeleri Alt Üst Etti!

Show TV’nin sevilen dizisi, BKM imzalı Ramo’nun 29. bölüm 2. tanıtımı yayınlandı. Cuma akşamlarının sevilen dizisinde tempo hiç düşmüyor. Geçtiğimiz hafta Olgun Şimşek’in canlandırdığı Cihangir karakterinin ayrılığı diziye damgasını vurmuştu. Bu hafta da gizemli kişinin kimliğinin ortaya çıkması bekleniyor. İstanbul’da işlerin giderek karıştığı heyecan dolu tanıtımda Ramo ile gizemli patronun karşı karşıya geldiği anlar dikkat çekiyor.

Kaynak : Medya Alemi Editör : Medya Alemi

Cihangir’in ölümü İstanbul’daki bütün dengeleri alt üst etmiştir. Mazhar, Ramo’ya yardım ettiği için patronlarının karşısında büyük bir bedel ödemek zorunda kalırken Vadim de Ramo’yu ortadan kaldıracak bir planı devreye koymuştur. Nehir’in eline ise Sibel’i yok edecek bir belge geçer.

Bu işte Boran da Nehir’e yardım ediyordur. Diğer yandan Ramo ve Sibel düğünlerini Adana’da yapmaya karar verirler. Aile İstanbul’dan ayrılmadan önce Ramo’nun yapması gereken son bir şey kalmıştır. Serdengeçtilerle harekete geçen Ramo’yu büyük bir sürpriz bekliyordur.

Yapımcılığını BKM’nin, yönetmenliğini M.Çağatay Tosun’un, senaristliğini Toprak Karaoğlu, Seda Karaoğlu ve Birol Tezcan’ın üstlendiği, Murat Yıldırım’ın ‘Ramo’ karakterine hayat verdiği Ramo’da; Esra Bilgiç, İlker Aksum, Mehmet Yılmaz Ak, Devrim Özkan, Mustafa Yıldıran, Efsane Odağ gibi oyuncular yer alıyor.

Ramo, Cuma akşamı saat 20.00’de yeni bölümüyle Show TV’de!