Şafak Sezer Son Filmi Hakkında Konuştu!

Tarih : 19 Aralık 2018, Çarşamba 12:26 Son Güncelleme : 19 Aralık 2018, Çarşamba 12:26
Şafak Sezer Son Filmi Hakkında Konuştu!

Paris Hilton ve Erkan Köse’nin başrolünü paylaştığı filmin yeni versiyonunda rol alan Şafak Sezer, bazı sahnelerde karşısında Hilton varmış gibi oynadı.

Kaynak : Medya Alemi Editör : Medya Alemi

Çektiği birçok filmi son anda vizyona sokmaktan vazgeçmesiyle ünlü yönetmen Sinan Çetin, 6 yıl aradan sonra eski bir projeyi gündeme getirdi. Çetin, başrollerini Paris Hilton ve Erkan Köse’nin paylaştığı “Yarmani Moda Gurusu”nu yeni sahneler ve oyuncular ekleyerek restore etme kararı aldı.

Bunun için Antalya’da yeni bir set kuruldu ve Şafak Sezer de kadroya dahil olarak yeni sahneler için kamera karşısına geçti. Basından gizli yapılan çekimlerde, ilginç anlar da yaşandı. Sezer, bazı sahneleri karşısında Paris Hilton varmış gibi oynadı.

Sinan Çetin’in bu sahnelerle eskileri montajlayacağı, Hilton ile Sezer’i bazı sahnelerde karşı karşıya getireceği öğrenildi. Yakında montaj için yeniden stüdyoya girecek olan ünlü yönetmenin bu kez “tamam” deyip demeyeceği, filmin ne zaman vizyona gireceği ise merak konusu oldu.

BANA SORMAYIN

Sinan Çetin, Cem Özer’in geçtiğimiz günlerde yaptığı “Sinan Çetin yanında çalışan hiçbir set çalışanına sigorta yapmıyor” açıklamasıyla ilgili soru karşısında gerildi: “Bu tarz sorulara cevap vermiyorum arkadaşlar, hiç sormayın.”