Savaşçı Dizisi Oyuncuları İsyan Bayrağını Çekti!

Tarih : 24 Nisan 2020, Cuma 15:53 Son Güncelleme : 24 Nisan 2020, Cuma 15:53
Savaşçı Dizisi Oyuncuları İsyan Bayrağını Çekti!

Savaşçı dizisinin set ekibi bildiri yayınladı. Set işçileri maaşlarını alamadıklarını iddia etti.

Kaynak : Medya Alemi Editör : Medya Alemi
Yapımını Limon Film'in üstlendiği Savaşçı dizisinin set ekibi maaşlarını alamadıklarını iddia ediyor. Sosyal medyada açılan #SavasciEkipHakkiniAriyor etiketiyle çalışanlar mağduriyetlerini dile getirdi ve bir bildiri yayınladı.

‘SAVAŞÇI EKİBİ HAKKINI ARIYOR'

Bildiride “Savaşçı ekibi hakkını arıyor! Bu bildiri kar kış demeden ailelerinden ve sevdiklerinden uzakta çalışan set işçilerinin hak arama bildirisidir. Bizler dizilerde seyrettiğiniz kahramanların saçını makyajını yapan kostümlerini tasarlayan repliklerini hatırlatan en iyi açıyı yakalmaya çalışan yaptığı işi layıkıyla yapan emekçileriz. Lütfen sesimize ses olun. Yaptığımız işin hakkını verdik, hakkımızı istiyoruz. Bu zor günlerde emekçileri parasız bırakıp hiçbir ödeme sözünü yerine getirmemiştir. Açız ve borç içindeyiz. Bu ayıp bizim değil. Bizi görüp duyan herkesten paylaşım yapıp farkındalık yaratmasını rica ediyoruz” ifadelerine yer verildi.

Başrollerinde Berk Oktay, Murat Serezli ve Sarp Levendoğlu'nun yer aldığı Savaşçı dizisinin yapımını Limon Film üstleniyor.