Saygı Dizisi 2 Sezon Çekimlerine Hangi İsimler Dahil Oldu?

Tarih : 22 Haziran 2021, Salı 14:04 Son Güncelleme : 22 Haziran 2021, Salı 14:04
Saygı Dizisi 2 Sezon Çekimlerine Hangi İsimler Dahil Oldu?

‘Saygı’nın ikinci sezonunda Ercüment için hesaplaşma dönemi başlıyor! BluTV’nin geçen yıla damga vuran özel yapımı ‘Saygı’nın ekibi, bugün ikinci sezon için sete çıktı...

Kaynak : Medya Alemi Editör : Medya Alemi
Türkiye’nin lider yerli online video platformu BluTV’nin efsanevi anti-kahraman Ercüment Çözer’in kendi adaletlerini sağlamaya kararlı iki gençle karşılaşmasını konu alan özel yapımı ‘Saygı: Bir Ercüment Çözer Dizisi’nden beklenen haber geldi.

Saygı dizisi ikinci sezon için sete çıktı! Hangi ünlü oyuncular kadroya katıldı? - Sayfa:2
Geçtiğimiz yıl ilk sezonuyla izleyici karşısına çıkan ve başrollerinde Nejat İşler, Boran Kuzum ile Miray Daner’i buluşturan dizinin ekibi bugün ikinci sezon çekimlerine başlıyor. Kadrosuna başarılı oyuncular Sarp Akkaya ile Damla Sönmez’in de katıldığı dizinin ikinci sezonu, şimdiden merakla bekleniyor.

Saygı dizisi ikinci sezon için sete çıktı! Hangi ünlü oyuncular kadroya katıldı? - Sayfa:3
BluTV’nin gerek oyuncu kadrosuyla gerekse hikayesiyle çok konuşulan özel yapımı ‘Saygı: Bir Ercüment Çözer Dizisi’nin geçtiğimiz yıl ilk sezonu seyirciyle buluşmuştu.


Saygı dizisi ikinci sezon için sete çıktı! Hangi ünlü oyuncular kadroya katıldı? - Sayfa:4
İçinde yaşadıkları yozlaşmış toplumdaki çürümüşlüğe son vermek isteyen Helen (Miray Daner) ve Savaş’ın (Boran Kuzum) kendi adaletlerini sağlamak için verdikleri mücadelede yollarının alışılagelmişin dışında bir adalet anlayışı olan Ercüment Çözer’le (Nejat İşler) kesişmesini konu alan dizinin ilk sezonu, nefes kesen bir sezon finaliyle sona ermişti.

Saygı dizisi ikinci sezon için sete çıktı! Hangi ünlü oyuncular kadroya katıldı? - Sayfa:5
Şimdi de BluTV, sürükleyici hikayesi ve hafızalara kazınan karakterleriyle ses getiren dizinin setinden gelen klaket karesini ve geçtiğimiz günlerde gerçekleşen okuma provasından fotoğrafları paylaşarak ikinci sezon çekimlerinin başladığını duyurdu.

Saygı dizisi ikinci sezon için sete çıktı! Hangi ünlü oyuncular kadroya katıldı? - Sayfa:6
Oyuncu kadrosuna Sarp Akkaya ve Damla Sönmez gibi başarılı oyuncuların da katıldığı ‘Saygı: Bir Ercüment Çözer Dizisi’nin dünyası, hikayeye dahil olan yeni karakterlerle farklı bir havaya bürünecek. Yeni sezonda Ercüment, Helen ve Savaş değişimleriyle izleyicileri şaşırtırken Ercüment Çözer için hesaplaşma dönemi başlayacak.

Saygı dizisi ikinci sezon için sete çıktı! Hangi ünlü oyuncular kadroya katıldı? - Sayfa:7
Nejat İşler, Boran Kuzum, Miray Daner, Sarp Akkaya, Damla Sönmez ve Erkan Can’a Muhammet Uzuner ile Dost Elver’in eşlik ettiği Inter Medya imzalı ‘Saygı: Bir Ercüment Çözer’in senaryosu Ercan Mehmet Erdem imzası taşırken yönetmen koltuğunda Ender Mıhlar oturuyor.

Saygı dizisi ikinci sezon için sete çıktı! Hangi ünlü oyuncular kadroya katıldı? - Sayfa:8
Heyecanlı bir finalle biten ilk sezonunun ardından ‘Saygı: Bir Ercüment Çözer Dizisi’nin ikinci sezonu, yeni karakterleri ve yeni maceralarıyla yakında yalnızca BluTV’de seyirciyle buluşacak.