Seda Sayan Eşinin Soyadını Sildirmesiyle İlgili Açıklama Yaptı!

Tarih : 20 Haziran 2022, Pazartesi 13:52 Son Güncelleme : 20 Haziran 2022, Pazartesi 13:52
Seda Sayan Eşinin Soyadını Sildirmesiyle İlgili Açıklama Yaptı!

Geçtiğimiz nisan ayında kendisinden 24 yaş küçük Çağlar Ökten ile evlenen Seda Sayan, resmi evraklarda sorun yarattığı için 'Ökten' soyadını kullanmamak için dava açtı. Konuyla alakalı açıklama yapan Sayan, "Evraklarda değişiklik yapmaya zamanım yok. Aramızda kavga yok, eşimin soyadına kurban olurum" dedi.

Kaynak : Medya Alemi Editör : Medya Alemi
Başarılı şarkıcı Seda Sayan, geçtiğimiz nisan ayında müzisyen Çağlar Ökten ile nikah masasına oturdu. Mutlu bir evliliği olan Sayan, geçtiğimiz günlerde nüfusta 'Aysel Gürsaçer Ökten' olan adındaki 'Ökten' soyadının silinmesi için dava açtı. Kararından dolayı evliliğinde sorunlar olduğu hatta boşanacağı söylenen Sayan, sessizliğini bozdu.

EŞİMİN SOYADINA KURBAN OLURUM

Katıldığı bir açılışta eşinin soyadını sildirme kararıyla ilgili konuşan Seda Sayan, ayrılık haberlerini kesin bir dille yalanladı. Evrakları değiştirecek vakti olmadığı için böyle bir dava açtığını söyleyen Sayan, "Konu yanlış anlaşıldı hatta boşanacağımız bile söylendi. Soyadı değişince evraklarda değişiklik yapılması gerekiyordu. Biz daha önce kendi soyadımı kullanacağımı belirtmiştik. Bir sürü evrakta değişikliğe gidilecekti ancak benim o kadar zamanım yok. Bizim karı koca olarak aramızda böyle bir soyadı kavgası olmadı. Boşanma ve evi terk etme haberlerine biz de çok şaşırdık. Sevdiğim adam hayatımda zaten. Ben onun soyadına kurban olurum. Eşimle Kaş'ta bir balayı yapacağız. Gelin hep beraber gidelim" dedi.