Seray Kaya Babasını Kaybetti!

Tarih : 07 Şubat 2019, Perşembe 12:59 Son Güncelleme : 07 Şubat 2019, Perşembe 12:59
Seray Kaya Babasını Kaybetti!

Kadın dizisinde canlandırdığı Şirin karakteri ile dikkatleri üzerine çeken genç oyuncu Seray Kaya, kaybettiği babasının ardından yazdığı satırlarla takipçilerini gözyaşlarına boğdu.

Kaynak : Medya Alemi Editör : Medya Alemi

Ünlü oyuncu Seray Kaya'nın babası Hasan Kaya geçtiğimiz günlerde hayatını kaybetti. Kalp krizi geçiren baba Kaya, toprağa verildi. Doğum gününde, babasını kaybetmenin acısını yaşan Seray Kaya duygusal bir yazı kaleme aldı.

BEN TAM DA BABASININ KIZIYDIM

"Babam... Hani derler ya babasının kızı... Ben tam da babasının kızıydım. Büyüdükçe sana benzemenin gururunu yaşadım. Ve evet, sen olmaktan gurur duydum ve hep duyacağım. Sen her zaman bana merhameti, saygıyı, güçlü kalmayı öğrettin. Ben ağladığımda ''Arkanda dağ gibi baban var'' derdin. Ben hayatımın her zor anında gücümü senden aldım. Şimdi biliyorum ki daha da güçlü olma vakti. Belki aramızdan ayrıldın ama bildiğim bir şey var ki sen asıl şimdi doğru yerde gerçek kavuşmanı yaşıyorsun. Doğum günüm seninle benim aramda bir bağ babacım. Gidişinin o güne denk gelmesinin bir sebebi var biliyorum. Ve kavuşacağımız günü bekliyorum. Seni çok seviyorum. 03.02.2019 Babamın vefatında arayan, mesaj atan, gelen-gelemeyen herkesten Allah razı olsun. Çok sağ olun..."