Şeyma Subaşı Eski Sevgilisinin Mekanına Alınmadı!

Tarih : 11 Haziran 2019, Salı 06:58 Son Güncelleme : 11 Haziran 2019, Salı 06:58
Şeyma Subaşı Eski Sevgilisinin Mekanına Alınmadı!

Şeyma Subaşı, Çeşme'deki o beach’e neden alınmadı?

Kaynak : Medya Alemi Editör : Medya Alemi

Sen tut, dünyanın en önemli festivallerinin, Türkiye’nin en kalburüstü mekanlarının gözdesi ol, Çeşme’de bir beach’in kapısında kal... Şeyma Subaşı eski sevgilisinin mekanı Momo’ya alınmadı. 

Şeyma Subaşı’yı mekana almayan Burak ve Ece kim, Momo neresi?

Çeşme Dalyan’daki The Beach of Momo da öyle oldu. Hatta geçen yaz inşaatı gezerken Burak’la kızgın arıların saldırısına uğradık.

Beach’in sahipleri Burak (Beşer) ve nişanlısı Ece (Akbulut) kardeşlerim gibi.

Hikayenin en baştan tanığıyım. Tipik bir mahalle aşkı.

Burak, baba mesleğini bırakıp Alaçatı Hacımemiş’te Momo adlı restoranı açınca, “komşu kızıyla komşu oğlu” oldular. Ne olduysa da ondan sonra oldu, 4 yıllık ilişkileri başladı.

2Şeyma Subaşı The Beach of Momo’nun “içeri alınmayacaklar” listesinde mi?

Burak’ın da Ece’nin de nahoş hatıraları vardı elbette. Ama birlikte olunca sadece birbirlerine değil, çevrelerine bile iyi geldiler. Hacımemiş’te şu lafı duymuşluğum var: “Hadi Burak’lara gidelim, üstümüze iyilik bulaşsın.”Canlarını dişlerine takıp The Beach of Momo’yu yaptılar. 

Aylarca biri inşaatında, öbürü dekorasyonunda çalıştı. Hâlâ öyleler.

İkisi de hali vakti yerinde ailelerin çocukları ama hiç gocunmaz, baktılar servis aksıyor; misafirlerinin siparişlerini kendi elleriyle götürürler.

Gündemleri mi? Kendileriyle meşguller.Oturup saatlerce “Küçük Prens” okurlar mesela ve insanı bayana kadar bundan bahsedebilirler. O yüzden değil Şeyma Subaşı (Burak’ın eski sevgilisi), başka hiçbir ismin içinde olduğu bir “alınmayacaklar” listeleri yok.