Sinan Akçıl ile Emrah Sosyal Medyada Tartıştı!

Tarih : 07 Mart 2020, Cumartesi 13:18 Son Güncelleme : 07 Mart 2020, Cumartesi 13:18
Sinan Akçıl ile Emrah Sosyal Medyada Tartıştı!

Sinan Akçıl ve Emrah sosyal medya üzerinden tartıştılar.

Kaynak : Medya Alemi Editör : Medya Alemi

Şarkıcı Sinan Akçıl, katıldığı bir programda Burcu Kıratlı ile bir dönem aynı dizide rol alan Emrah ile ilgili zehir zemberek açıklamalarda bulundu. "Setteki herkesin kalbini kırmış" diyen Akçıl, "Duyduğum şeylerden sonra görüşmeyi düşünmüyorum" ifadelerini kullandı. Emrah ile Akçıl sosyal medyadan tartıştı.

Burcu Kıratlı ile 2019'da boşanmasının ardından aşklarına ikinci bir şans veren şarkıcı Sinan Akçıl ile şarkıcı Emrah sosyal medyada birbirine girdi.

Akçıl, eski eşi Burcu Kıratlı'yla bir dönem aynı dizide rol alan Emrah ile ilgili zehir zemberek açıklamalarda bulundu.

"Duyduğum şeylerden sonra Emrah ile görüşmeyi düşünmüyorum" diyen Akçıl, şunları söyledi:

'BİR SEZONU KONUŞMADAN OYNAMIŞLAR'

Emrah, Aşk ve Mavi setindeki herkesin kalbini kırmış. Bir sürü şey anlattılar bana. O yüzden Emrah'a karşı dolmayayım diye şarkılarını fazla dinlemedim. Burcu ile de sıkıntıları oldu. Dizinin son bir sezonunu Burcu ile konuşmadan oynamışlar.

'GÖRÜŞMEYİ DÜŞÜNMÜYORUM'

Burcu'nun mirası var. Onun yavrusu gibi bir köpeği var. Onunla ilgili de sıkıntılar olmuş. 'Sette köpek istemiyorum' gibi şeyler demiş. Eskiden bir şarkı için gelmişti bana.

Bir şarkı istemişti. O zaman bir görüşmüştük ama duyduğum şeylerden sonra görüşmeyi düşünmüyorum. Benim için emekçi insanlar çok değerli.

Akçıl'ın açıklamalarından sonra ise Emrah sessizliğini bozdu. Ünlü şarkıcı, Sinan Akçıl'a, "Ben senden hiç beste istemedim. Zira seni hiçbir zaman besteci olarak görmedim. Sen beni arayıp uyduruk bestelerini satmaya çalıştın, sanırım her zamanki gibi çulsuzdun. Senin bana beste yapmaya çapın yetmez." dedi.

Emrah'ın bu sözlerinden sonra, Akçıl'dan bir açıklama daha geldi.

Sinan Akçıl şunları söyledi:

"Sevgili Emrahcım. Daha soğrusu Emrah abi. Beni besteci olarak görmemen benim albümlerimi alan şarkılarımı dinleyen milyonlar adına bana sadece gururu verir. Bu 1.

Yıllar önce "Ben böyle şey görmedim" adlı şarkım için benimle buluştun ama sonra ücret bile konuşmadan ayrıldık. Bu 2.

Ve hayatım boyunca Allah'a şükür kimseye 'şarkı' satmaya çalışmadım. Hele sana hiç.

Ve son olarak para ve imanın kimde olduğu bilinmez, şükür bende ikisi e fazlasıyla mevcut, en azondan gelecekti ailemi 'kızım' ve ya 'oğlum' olursa onları da sahiplenip geleceklerini garanti altına alacak kadar.

Bundan sonra kafana göre yazı yazmaya kalkarsan da cevabım ancak hukuki olur zira büyüklerimle ağız dalaşına girmek gibi bir huyum yoktur. Sevgimle :)"