Sinan Özen'den Vatan Şaşmaz Yorumu

Tarih : 29 Ağustos 2017, Salı 21:38 Son Güncelleme : 29 Ağustos 2017, Salı 21:38
Sinan Özen'den Vatan Şaşmaz Yorumu

Vatan Şaşmaz'ın cenazesi, Üsküdar Güzeltepe Birlik Camisi'nde öğle vakti kılınan namazın ardından Çengelköy Mezarlığı'nda toprağa verildi. Cenazeye karılan şarkıcı Sinan Özen, "İyi bir arkadaşımdı. Sabaha kadar uyuyamadım" dedi.

Kaynak : Medya Alemi Editör : Medya Alemi

Beşiktaş'taki otel odasında silahla öldürülen Vatan Şaşmaz, son yolculuğuna uğurlandı. 43 yaşındaki sunucu ve oyuncu için Üsküdar Güzeltepe Birlik Camisi'nde cenaze töreni düzenlendi. Cenaze töreninde Şaşmaz'ın eşi Yasemin Adalı ve annesi Safiye Saydam taziyeleri kabul etti. Adalı ve Saydam'ın üzgün olduğu ve ayakta durmakta zorlandığı görüldü. Törene, Şaşmaz'ın ailesi ve yakınlarının yanı sıra sanat camiasından isimler ile çok sayıda vatandaş katıldı."SABAHA KADAR UYUYAMADIM"

Sinan Özen, gazetecilere yaptığı açıklamada, bugün İstanbul'a geldiğini söyledi. Olaya ilişkin son görüntüleri izlediğini aktaran ünlü şarkıcı, "Halen şoktayım. Dün sabaha kadar uyuyamadım. Bir ay oldu görüşmeyeli, ama sık sık telefonda görüşüyorduk. İyi bir arkadaşımdı" şeklinde konuştu.Şarkıcı İzzet Yıldızhan, Vatan Şaşmaz ile en son bir organizasyonda bir arada olduklarını anlatarak "Gerçekten çok üzücü bir olay. Çok yakın zamanda iki gecede birlikteydik. Çok samimi bir arkadaşımdı" dedi.


"İyi Bir Kızılaycıydı"
Türk Kızılayı Yönetim Kurulu Üyesi Ercan Tan, Vatan Şaşmaz'ın iyi bir Kızılaycı olduğunu söyledi. Tan, "Son röportajında 'Elini kalbine koy, kurbanını Kızılay'a bağışla' demişti. Ahde vefa için buradayız. Acı bir kaybımız, Kızılay ailesi olarak üzgünüz" ifadelerini kullandı.

Sunucu Derya Baykal, "Çok sevdiğimiz bir arkadaşımızdı. Hepimizin başı sağ olsun" dedi.

Vatan Şaşmaz'ın cenazesi, öğle vakti kılınan cenaze namazının ardından Çengelköy Mezarlığı'nda toprağa verildi.