Sinem Kobal'ı Öfkelendiren Olay!

Tarih : 11 Mayıs 2020, Pazartesi 09:22 Son Güncelleme : 11 Mayıs 2020, Pazartesi 09:22
Sinem Kobal'ı Öfkelendiren Olay!

Son dönemde hamile olduğuna dair haberlerle gündem olan ünlü oyuncu Sinem Kobal, dört yıl önce meslektaşı Kenan İmirzalıoğlu ile Cunda adasında dünyaevine girmişti.

Kaynak : Medya Alemi Editör : Medya Alemi

Ünlü çiftten güzel haber geldi. Geçtiğimiz günlerde Sinem Kobal'ın 15 haftalık hamile olduğu ve kız bebek beklediği yöndeki iddialar magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. Güzel oyuncu Sinem Kobal, haberin duyulmasından rahatsızlık duydu ve sızdıran kişiyi arıyor.

Nazara inandığı için hamileliğini gizlemek isteyen Kobal'ın haberin kısa sürede gazetelere yansımasıyla canı sıkıldı.

WhatsApp grubunda sevincini arkadaşlarıyla paylaşan Kobal, haberi basına sızdıran arkadaşının peşine düştü.

EŞİM RAHAT BİR HAMİLELİK SÜRECİ GEÇİRİYOR

Baba olmaya hazırlanan Kenan imirzalıoğlu, geçtiğimiz günlerde Emirgan'da objektiflere yansımıştı.

İmirzalıoğlu "Bebeğimizi kucağımıza almak için çok heyecanlıyız. Allah sağlıklı olarak kucağımıza almayı nasip etsin" dedi.Kenan İmirzalıoğlu, Sinem Kobal'ın rahat bir hamilelik geçirdiğini söyledi:

"Herkes bu zamanda zorluklar yaşıyor. inşallah biz de rahat bir şekilde atlatacağız. Hastanelerimiz daha sağlıklı hale gelecek. Sinem'in de keyfi yerinde gayet sağlıklı çok mutluyuz."

Kenan İmirzalıoğlu, kızlarının ismi konusunda ise birkaç alternatif olduğunu söyledi. Annelik heyecanı yaşayan Sinem Kobal, sağlıklı bir doğum için özel hoca eşliğinde online hamile yogasına başladı.