Sinem Kobal'ın Doğumdan Sonraki Paylaşımı Hayran Bıraktı!

Tarih : 15 Temmuz 2022, Cuma 13:25 Son Güncelleme : 15 Temmuz 2022, Cuma 13:25
Sinem Kobal'ın Doğumdan Sonraki Paylaşımı Hayran Bıraktı!

Sinem Kobal 2016 yılında kendisi gibi başarılı oyuncu Kenan İmirzalıoğlu ile nikah masasına oturmuştu. Ünlü çift, 2020 yılında kızları Lalin'i kucağına aldı. Geçtiğimiz senenin sonlarında ikinci bebeğine hamile olduğu öğrenilen Sinem Kobal, 2 ay önce doğum yapmıştı. Hamileliğinde sosyal medyayı çok aktif kullanmayı tercih etmeyen güzel oyuncu, doğumdan sonraki paylaşımlarıyla görenlere 'maşallah' dedirtti.

Kaynak : Medya Alemi Editör : Medya Alemi
Birçok kişinin Selena dizisiyle tanıyıp hayran olduğu başarılı oyuncu Sinem Kobal, 2016'da Kenan İmirzalıoğlu ile evlenmesinin ardından 2020 yılında ilk bebeğini kucağına almıştı. 

Geçtiğimiz yılın sonunda ikinci bebeğini beklediği öğrenilen Kobal, 2 ay önce doğum yaptı. Sosyal medya hesabından doğumdan sonraki halini paylaşan Kobal'a beğeni ve yorum yağdı.

Kenan İmirzalıoğlu ile 2016 yılında hayatını birleştiren güzel oyuncu Sinem Kobal 2020 yılında kızı Lalin'i kucağına almıştı.

Uzun süredir ekranlardan uzak olan Sinem Kobal geçtiğimiz haziran ayında ikinci kez kız çocuğu dünyaya getirdi.

Bir kez daha bebek mutluluğu yaşayan ünlü çift sosyal medyanın ilgi odağı oldu.İkinci bebeğini kucağına alan güzel oyuncu Sinem Kobal'dan yeni paylaşım geldi.

Mutlu evlilikleriyle sanat camiasının gözde çiftleri arasında yer alan İmirzalıoğlu ailesi, ikinci kızları Leyla'yı kucaklarına almıştı.Ancak kısa bir süre sonra Kenan İmirzalıoğlu ile Sinem Kobal'ın minik kızları Leyla'nın, mikroba bağlı zatürre başlangıcı nedeniyle hastanede tedavi gördüğü ortaya çıkmıştı.

Sevenlerini endişelendiren haber sonrası minik Leyla sağlığına kavuştu. Ünlü çift şimdilerde tatilin keyfini çıkarıyor.Hayranlarıyla sosyal medya üzerinden buluşmayı ihmal etmeyen Sinem Kobal doğum kilolarından hızla kurtulmuş ve ilk tatil pozunu paylaşmıştı.

İlk hamileliği sonrasında da hızla eski formuna kavuşan Sinem Kobal yine sanki hiç doğum yapmamış gibi fit...

Güzel oyuncunun son paylaşımına sanatçı dostları yorum yapmak için adeta yarıştı...Kobal'ın paylaşımlarına "Kim der iki çocuk annesi" "Gördüğüm en güzel anne" yorumları yapıldı. 

Sinem Kobal'ın kısa sürede doğum kilolarına veda etmesi dikkat çekerken, zayıflama sırrı da merak konusu oldu.

Sinem Kobal ilk doğumundan sonra da düzenli spor ve diyetle çok kısa sürede eski formuna geri dönmüştü.

İşte Kenan İmirzalıoğlu'nun eşi Sinem Kobal'ın tatil pozu...


Ata Demirer