Sinem Uslu O Günleri Anlattı!

Tarih : 04 Temmuz 2019, Perşembe 12:29 Son Güncelleme : 04 Temmuz 2019, Perşembe 12:29
Sinem Uslu O Günleri Anlattı!

2016 yılında yapımcı Mustafa Uslu ile nikah masasına oturan Sinem Uslu Mart 2019’da da ikiz bebekleri Mustafa ve Kemal’i dünyaya getirmişti.

Kaynak : Medya Alemi Editör : Medya Alemi

2016 yılında yapımcı Mustafa Uslu ile nikah masasına oturan Sinem Uslu Mart 2019’da da ikiz bebekleri Mustafa ve Kemal’i dünyaya getirmişti.

Bugün Kanal D ekranlarında yayınlanan 2.Sayfa programına konuk olan Sinem Uslu eşiyle tanışma hikayesinden bebeklerine kavuşma anına kadar merak edilen her şeyi anlattı.

İşte Sinem Uslu’nun açıklamalarından satır başları…Tanıştıktan 5 gün sonra ‘evlenelim’ dedik. Bizi Onur Büyüktopçu tanıştırdı. Mustafa ile film yapacakmış beni de çağırdı. ‘Sen de gel güzel olur belki film yaparız falan’ dedi. Ben de ‘tamam geleyim’ dedim. Ben Onur’un yanında destek olayım diye gittim. Mustafa da çok güzel bir kahvaltı sofrası hazırlamış. Ben de acıkmıştım, başladım yemeye onlar Onur’la iş konuşurken ben yemek yiyordum. Sonra Onur’a demiş ki Mustafa ‘ne kadar doğal hemen adapte oldu.'Sonra Ayla’nın fikir aşamasında çektikleri bir teaser vardı onu gösterdi. Çok duygulandım ağladım. Mustafa benimle de çok konuşmuyor ama ben bir etkileşim hissediyorum, inanılmaz bir şekilde. Öyle olunca da ben kendimi biraz geri çektim, Mustafa’ya bakmamaya başladım. Oradan çıktık, Onur, ‘sizin aranızda bir şey olabilir mi?’ dedi.Ben de ‘benimle hiç konuşmadı ki doğru düzgün siz daha çok konuştunuz.’ Onur da ‘ben öyle hissettim’ dedi. Sonra ben Kiralık Aşk’ın setine gittim aklımdan çıkmıyor. Belki tanıştık diye bana bir 'mesaj atar' diye düşündüm. Bakıyorum telefona Mustafa diye birinden mesaj falan yok. Ekranda Murat yazıyor. Ben de kendi kendime ‘Murat kim’ diyorum. Telefonu koydum kenara çekime gittim. Sahne arasında telefonu açtım hala mesaj yok. Sonra mesajı bir açtım Mustafa’ymış. Ailece Murat da diyorlar ona iki adını da söylüyorlarmış Murat- Mustafa diye…Mesajı açtım, ‘sizinle tanıştığımıza çok mutlu oldum. Bir gün beraber yemek yiyelim Onur’la birlikte, kızımla tanıştırayım’ dedi. Kızı ile tanıştık bir anda böyle o sinerjiye girdik. Yemeğe çıktık baş başa ‘sen ne düşünüyorsun?’ dedi. Ben de ‘Ben şu günleri yaşadım, böyle günler yaşadım, şu işi yapıyorum’ falan dedim. Kısaca birbirimizi özetledik. Dedim ki ‘ben hissediyorum seninle çok güzel şeyler olacak.’ Aşksa 'evet' belki ben ilk söylemişimdir. O da bana aynı şeyleri söyledi. O gün itiraf ettik 5 gün sonra evlenme kararı aldık, 2 ay sonra da evlendik. Biz sevmeye niyet ettik, öyle de oldu.Mustafa’da en çok etkilendiğim şey tutkusu oldu. Onun sözüne çok güvenirim. O kadar aynıyız ki anlatamam.Mustafa’nın doğum günü vardı. Biz de yeni tanışmışız kendisi atları çok seviyor benim annem de ressam. Ne hediye alacağımı düşünürken anneme gittim ‘benim bir arkadaşım var, atları çok seviyor ona büyük bir tablo yapar mısın?’ dedim. İlk defa böyle bir şey istiyorum, annem de anladı zaten. Sonra babam resmi görünce ‘bu resim ne’ diye sormuş. Annem de ‘Sinem istedi’ demiş oradan biraz anladılar. Sonra ben de önce anneme sonra da babama söyledim. Tanıştılar Mustafa yemeğe geldi sohbet falan derken babamla çok iyi anlaştılar. Şu anda da çok iyi arkadaşlar.