Slowpop Radyo Yayın Hayatına Başladı!

Tarih : 27 Ekim 2021, Çarşamba 19:13 Son Güncelleme : 27 Ekim 2021, Çarşamba 19:13
Slowpop Radyo Yayın Hayatına Başladı!

Slowpop Radyo, Test yayınlarına başladı.2021 yılının son aylarında iddialı bir şekilde İstanbul'da dahil olmak üzere Bursa, Balıkesir, Zonguldak, Yalova illerinde yayına başlayan Slowpop 70'lerden günümüze geniş slow arşiviyle dikkat çekiyor.

Kaynak : Medya Alemi Editör : Medya Alemi
Tüm Zamanların En Güzel Aşk Şarkıları!

Slowpop Radyo, Test yayınlarına başladı.2021 yılının son aylarında  iddalı bir şekilde İstanbul'da dahil olmak üzere Bursa ,Balıkesir,Zonguldak,Yalova  illerinde yayına başlayan Slowpop  70'lerden günümüze geniş slow arşiviyle dikkat çekiyor.Formatını  Türkçe slow şarkılar olarak belirleyen Slowpop'un başında  radyoların duayen ismi, geçmişi başarılarla dolu Esen Kayar var.Güçlü kadrosuyla da adından söz ettirecek radyo çok yakında Tüm Türkiye'den dinlenebilecek.Sarı Şeker Sema,Güven Erkin Erkal,Ahmet Enes,Sem,Didem Akpolat,Erhan Kılıç,Onur Çetinkale radyonun program yapımcılarından bazıları. Değişik formatıyla  ses getirmeyi amaçlayan Slowpop İstanbul'da 88.0 frekansında dinlenebiliyor.

Slowpop Radyo  Frekansları
Bursa Merkez'de 105.3,Karacabey'de 90.3,İznik ve Orhangazi 'de 105.0,Yalova'da 88.0,Balıkesir'de 90.3 ve Zonguldak Ereğli'de 93.9 frekanslarında yayında.Çok yakında İzmir,Kocaeli ve Ankara'da da yayına başlayacak olan radyo  Slowpopradyo.com'dan da dinlenebiliyor.

Her geçen gün dinleyici sayısını arttıracak gibi gözüken Slowpop'u ne zaman açsanız mutlaka sevdiğiniz bir aşk şarkısını duyabilirsiniz.