Sosyal Medya Fenomeninden Öğretmenine Şantaj!

Tarih : 26 Ağustos 2019, Pazartesi 12:47 Son Güncelleme : 26 Ağustos 2019, Pazartesi 12:47
Sosyal Medya Fenomeninden Öğretmenine Şantaj!

Adını evlilik programıyla duyuran sosyal medya fenomeni Serap Gürbüz kendisini yıllar önce taciz ettiğini öne sürdüğü öğretmeninden intikam almak için akılalmaz bir yola başvurdu. Öğretmenine 40 bin lira karşılığı cinsel ilişki teklif eden kadın, öğretmeniyle uygunsuz içerikli görüşmesini kayıt edip şantaj yaptı.

Kaynak : Medya Alemi Editör : Medya Alemi
Sabah'tan Atakan Irmak'ın haberine göre; "Kısmetse Olur" isimli yarışma programıyla adını duyuran sosyal medya fenomeni Serap Gürbüz, kendisini yıllar önce taciz ettiğini iddia ettiği öğretmenine ulaştı. Öğretmeniyle uygunsuz içerikli bir görüşmesini kayda alan genç fenomen bir de şantaj yaptı.

İkili birbirinden şikâyetçi olurken, Serap Gürbüz tacizci öğretmeninden intikam almak için bu yola başvurduğunu ileri sürdü.

İddiaya göre, bir yüksekokulda öğretim görevlisi olan Kartal T., sosyal medya fenomeni haline gelen öğrencisi ile geçtiğimiz günlerde sosyal medya üzerinden konuşmaya başladı.Eğitim döneminde iyi bir öğrenci öğretmen ilişkisi bulunan ikili, birbirlerine telefonlarını verip konuşmaya devam etti.

İddiaya göre, Serap Gürbüz, öğretmenine sempati duymaya başladı ve cinsel birliktelik yaşamayı teklif etti. Genç kadın teklif karşılığında ise öğretmeninden 40 bin lira para istedi.Öğrencisiyle konuşmayı kesen öğretmene yine iddiaya göre, Gürbüz tarafından müstehcen fotoğraf ve videolar gönderilmeye başlandı.Eşinin olmadığı bir gün öğretmen, öğrencisiyle görüntülü şekilde müstehcen bir konuşma gerçekleştirdi.

SORUŞTURMA BAŞLATILDI

Aralarındaki görüntülü konuşmayı kayda alan genç kız, kendisini yıllar önce taciz eden öğretmeninden intikam almak için olayı gerçekleştirdiğini öne sürdü.Karşılıklı olarak birbirlerinden şikâyetçi olan Kartal T. ve Serap Gürbüz'ün ifadelerine başvuruldu. Kartal T. öğrencisinin şantajına maruz kaldığını anlatırken, genç fenomen öğretmeni tarafından seneler önce tacize uğradığını, intikam almak için böyle bir yola başvurduğunu anlattı. Tarafların şikâyeti üzerine savcılık soruşturma başlattı.